[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

McLaren 720S - oto sportowiec z Woking

Targi w Genewie wystartowały na dobre i McLaren pokazał konkurenta Ferrari 488 GTB oraz Lamborghini Huracan.

McLaren 720S McLaren 720S

Dzięki zastosowaniu nowej konstrukcji z włókna węglowego, tzw. Monocage II nowy model waży 1283 kg. Samochód ma centralnie umieszczony silnik o pojemności 4 litrów. Jednostka V8 to nowa konstrukcja opracowana przez ludzi z Woking. Silnik biturbo V8 oferuje 720 KM mocy i aż 770 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Nowy model osiąga prędkość maksymalną aż 341 km/h, a do 100 km/h auto przyspiesza w czasie 2,9 sekundy. Sprint do 200 km/h jest równie imponujący - 7,8 s. Samochód jest w stanie wyhamować z 200 km/h do 0 w czasie 4,6 s na dystansie 117 m.

W aucie zastosowano aktywny układ zarządzania pracą zawieszenia, tzw. Proactive Control II. Kierowca ma do wyboru trzy tryby pracy układu napędowego - Comfort, Sport oraz Track. McLaren opracował również specjalny program o nazwie Variable Drift Control, który pozwala na łatwą jazdę w kontrolowanym poślizgu.

Z zewnątrz samochód poznamy po podwójnych LED-owych lampach z przodu oraz otwieranych do góry drzwiach. W wnętrzu superuta centrum dowodzenia kierowcy wykończono skórą, alcantarą i włóknem węglowym. Wszystkie najważniejsze parametry 720 kierowca obserwuje na wyświetlaczach. Centralna konsola jest skierowana w stronę kierowcy.

Samochód można zobaczyć na targach Genewa Motor Show, a pierwsze egzemplarze 720S trafią do klientów w maju.

zobacz galerię

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij