Mercedes-AMG C 63 od Piecha Design

Na rynku jest wielu tunerów, lubujących się w mocnych Mercedesach-AMG, więc może zastanawiasz się, co takiego przygotował kolejny z nich. Piecha Design wziął na warsztat C63 w wersji kombi. Oto, co im wyszło.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 170 600 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Przepis na ten samochód wygląda podobnie, jak w przypadku pozostałych tunerów. Mocne auto zrobić jeszcze mocniejszym, dodać alufelgi oraz poszerzający pakiet stylistyczny. Jak twierdzi Piecha Design, samochód zyskał "muskulatury" bez psucia oryginalnego charakteru C63 AMG.

REKLAMA

Przedni zderzak zyskał dodatkowy spliter, wykonany z włókna węglowego. Z tego samego materiału zrobiono dokładki progów oraz tylny spoiler, umieszczony na klapie bagażnika. Auto posadzono na 20-calowe felgi Piecha MP5 LMX.

Tuner byłby z niskiej półki, gdyby nie pomajstrował przy silniku. Tutaj na szczęście moc jednostki wzrosła do 612 KM i 840 Nm momentu obrotowego. To wzrost o 102 KM i 140 Nm w stosunku do seryjnej wersji. Poprawiły się też wartości przyspieszenia, które teraz wynoszą 3,8 s (w serii 4,1 s). O prędkości maksymalnej tuner nie wspomina, ale damy sobie uciąć palec, że elektroniczny kaganiec do 250 km/h został zdjęty.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA