[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mercedes-AMG C63 Cabriolet od Brabusa

Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne premiery targów w Genewie. Oto bardzo szybki kabriolet od Brabusa.

Brabus 650 Brabus Mercedes-AMG C 63 S Cabriolet

Nowy model od niemieckiego tunera to Brabus 650 zbudowany na bazie Mercedesa-AMG C63 S Cabriolet. Samochód osiąga 100 km/h w czasie 3,7 sekundy, co sprawia, że jest on o 0,4 sekundy szybszy od seryjnego modelu. Maksymalna prędkość nie jest ograniczona elektronicznie i wynosi 320 km/h.

Brabus wzmocnił silnik 4.0 V8 z 510 do 650 KM, zaś maksymalny moment obrotowy wynosi 820 Nm. Poza podniesieniem mocy Brabus wyposażył C63 S Cabriolet w duży dyfuzor wykonany z włókna węglowego oraz bodykit, który był testowany w tunelu aerodynamicznym.

REKLAMA

Na życzenie klienta w Brabusie 650 montowany jest układ wydechowy wykonany ze stali nierdzewnej. Zmodyfikowany kabriolet ze Stuttgartu otrzymał 20-calowe obręcze kół i ma sportowe regulowane zawieszenie, poprzez które można zmniejszać prześwit sportowego kabrioletu o 20 mm.

Wnętrze auta jest każdorazowo dopasowywane pod klienta, który może np. zamówić czarną skórzaną tapicerkę z niebieskimi przeszyciami oraz czerwonym wyszywanym logo Brabusa. 

Brabus zmodyfikowanego Mercedesa-AMG C63 S Cabriolet będzie prezentował na targach Genewa 2017, które wystartują na początku przyszłego tygodnia.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij