Mercedes-AMG C63 Cabriolet od Brabusa

Jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne premiery targów w Genewie. Oto bardzo szybki kabriolet od Brabusa.

Brabus 650
Brabus Mercedes-AMG C 63 S Cabriolet
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 166 600 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Nowy model od niemieckiego tunera to Brabus 650 zbudowany na bazie Mercedesa-AMG C63 S Cabriolet. Samochód osiąga 100 km/h w czasie 3,7 sekundy, co sprawia, że jest on o 0,4 sekundy szybszy od seryjnego modelu. Maksymalna prędkość nie jest ograniczona elektronicznie i wynosi 320 km/h.

REKLAMA

Brabus wzmocnił silnik 4.0 V8 z 510 do 650 KM, zaś maksymalny moment obrotowy wynosi 820 Nm. Poza podniesieniem mocy Brabus wyposażył C63 S Cabriolet w duży dyfuzor wykonany z włókna węglowego oraz bodykit, który był testowany w tunelu aerodynamicznym.

Na życzenie klienta w Brabusie 650 montowany jest układ wydechowy wykonany ze stali nierdzewnej. Zmodyfikowany kabriolet ze Stuttgartu otrzymał 20-calowe obręcze kół i ma sportowe regulowane zawieszenie, poprzez które można zmniejszać prześwit sportowego kabrioletu o 20 mm.

Wnętrze auta jest każdorazowo dopasowywane pod klienta, który może np. zamówić czarną skórzaną tapicerkę z niebieskimi przeszyciami oraz czerwonym wyszywanym logo Brabusa. 

Brabus zmodyfikowanego Mercedesa-AMG C63 S Cabriolet będzie prezentował na targach Genewa 2017, które wystartują na początku przyszłego tygodnia.

Zobacz także:
REKLAMA