Mercedes-AMG C63 Coupe - nocny pakiet zmian

Pakiet został przygotowany z myślą o "nienajedzonych" klientach, których nie satysfakcjonuje podstawowa wersja C63 AMG. Ci, którzy się zdecydują na "nocny pakiet" muszą liczyć się z jednym ważnym faktem.

Mercedes-AMG c63 S Coupe Night Package

W ramach pakietu dostajemy przedni zderzak z elementami w kolorze błyszczącej czerni, nakładki na progach oraz obudowy lusterek bocznych w czarnym kolorze. Z tyłu widać lekko zmodyfikowany dyfuzor oraz owalne, dwie podwójne końcówki wydechu, który lepiej brzmi. 

REKLAMA

Pod maską gości silnik V8 biturbo o pojemności 4 litrów i mocy 479 KM z maksymalnym momentem obrotowym równym 649 Nm. Niestety "Night Package" nie przewiduje modyfikacji jednostki napędowej. Mimo to pierwszą setkę osiąga w 4 sekundy, a maksymalna prędkość wynosi 250 km/h (ograniczona elektronicznie). Opcjonalnie można "zdjąć kaganiec" i wtedy kierowca może rozpędzić auto do 290 km/h.

Nowy pakiet jest również oferowany do wersji C63 S Coupe, w której moc auta wynosi 510 KM (700 Nm). To daje sprint do setki lepszy o 0,1 sekundy i maksymalną prędkość taką samą, jak w standardowym C63 Coupe. Na dzień dzisiejszy cena modyfikacji nie jest znana.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA