[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mercedes AMG GT – kolejne wersje w drodze

Niemiecki producent zamierza mocno rozbudować paletę wersji modelu AMG GT. Pod koniec przyszłego roku pojawi się model GT C Coupe, a niedługo po nim prawdopodobnie zadebiutuje GT R Roadster.

Mercedes AMG GT R Mercedes AMG GT R

Kilka miesięcy temu Mercedes ujawił swoją „mapę drogową” odnośnie premier przyszłych modeli. Na przyszły rok zaplanowano premierę modelu AMG GT C Coupe, ale kilka dni temu szef sportowej dywizji potwierdził jeszcze jeden model.

Zdradził tylko tyle, że będzie to ekstremalna wersja ze składanym dachem, a resztę pozostawił w sferze domysłów. Niewykluczone zatem, że będzie to model AMG GT R Roadster. Samochód nie został ujęty w planach na 2017 rok, a więc pojawi się nie wcześniej jak w 2018 roku.

REKLAMA

Model GT C Coupe będzie wyposażony w silnik V8 4.0 biturbo. Jednostka w takiej konfiguracji powinna rozwijać co najmniej 550 KM maksymalnej mocy oraz 680 Nm momentu obrotowego.

Aktualnie oferowany model GT C Roadster rozpędza się od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 316. Możemy się spodziewać, że wersja ze sztywnym dachem zaoferuje identyczne osiągi.

Gdyby tego było mało, AMG zapowiedziało niedawno nowy hipersamochód. Maszyna zadebiutuje w 2018 roku. Pod maskę trafi silnik V6 1.6 prosto z bolidy Formuły 1.

Inżynierowie AMG zadbają o to, żeby jego moc wynosiła co najmniej 1000 KM, a masa nie przekraczała tony. Można się spodziewać, że przyspieszenie od 0 do 100 km/h w tym modelu potrwa nie więcej jak 2,5 sekundy, a prędkość maksymalna wyniesie 355 km/h.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij