[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Mercedes-AMG GT4 sedan – konkurent Panamery

Wszystko wskazuje na to, że Mercedes zamierza zgłosić akces do segmentu, w którym dominuje Porsche Panamera. Już w Genewie zobaczymy koncept, który zapowiada zupełnie nowy model GT4.

Mercedes AMG GT4

Na początku marca w Genewie zadebiutuje zupełnie nowy koncept stworzony przez Mercedesa i AMG. Jest to luksusowy, czterodrzwiowy sedan, który ma być bezpośrednim konkurentem Porsche Panamera. Premiera modelu, który otrzymał nazwę GT4 zbiega się z 50. Rocznicą marki.

Niemiecki producent od jakiegoś czasu wskazywał żywe zainteresowanie segmentem, ale do tej pory nie pojawiło się nic konkretnego. Aż do teraz. W Genewie zostanie odsłonięta wersja zasilana silnikiem 4.0 V8 biturbo o mocy 600 KM. W wersji produkcyjnej pojawią się warianty zasilane trzylitrową jednostką. Auto pojawi się najwcześniej w salonach dopiero w 2018 roku.

REKLAMA

Nowy model zastąpi Mercedesa CLS w wersji Shooting Brake i powstanie na bazie platformy MRA, zmodyfikowanej przez inżynierów AMG, którzy zamierzają wykorzystać dużą ilość aluminium oraz wysokowytrzymałej stali. Zawieszenie w tym modelu będzie zupełnie nową, autorską konstrukcją.

Luksusowy sedan o sportowych osiągach będzie sprzedawany z napędem na cztery koła, a na wyposażeniu seryjnym znajdzie się system ISG, ułatwiający start poprzez chwilowe zwiększenie mocy o 20 KM.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij