[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mercedes-AMG GT4 - tak wygląda konkurent Porsche Panamery

Niemcy przywiozą do Genewy koncepcyjne auto dające przedsmak tego jak będzie wyglądał nowy, wyjątkowo interesujący model. 

Mercedes-AMG GT4 Mercedes-AMG GT4

Czterodrzwiowe coupe nawiązujące stylizacją do modelu AMG GT byłoby trzecim, po SLS AMG i wspomnianym AMG GT, modelem stworzonym przez dział niemieckiej marki odpowiedzialny za najbardziej sportowe modele.

GT4 ma być konkurentem Porsche Panamery, BMW 6 Gran Coupe, czy Audi S7/RS7. Do jego napędu posłuży prawdopodobnie czterolitrowe V8 twin-turbo, przygotowane dla najmocniejszej odmiany modelu E63. Mówi się, że będzie miało ponad 600 KM mocy i będzie napędzać cztery koła. Z czasem do sprzedaży ma trafić także wersja z trzylitrowym silnikiem R6.

Całe auto ma powstać na modularnej platformie MRA, którą producent wykorzystał do budowy modeli C63, E 63 oraz S63. Jak na sportowy model przystało, w konstrukcji GT4 nie zabraknie lekkich materiałów, takich jak aluminium, czy formowana na gorąco stal o wysokiej wytrzymałości, które pomagają w obniżeniu masy pojazdu i poprawiają właściwości jezdne.

 Mercedes_AMG GT4

AMG GT4 to dopiero rozgrzewka – Mercedes chce rozwinąć gamę modeli oznaczonych pierwszymi literami nazwisk założycieli sportowej dywizji marki do 48 (Hans Werner Aufrecht (A) i Erhard Melcher (M), trzecia litera to pierwsza litera miasta, w którym urodził się pierwszy z nich (Großaspach). Najbardziej ciekawie zapowiada się nowy hipermodel AMG F1.

Mercedes nie pokazał jeszcze zdjęć konceptu, ale my mamy już grafiki, przedstawiające, jak może wyglądać AMG GT4, gdy na przełomie 2018 i 2019 roku wejdzie do seryjnej sprzedaży. Liczymy, że będzie wyglądał podobnie do wizji naszego artysty – zgodzicie się, że z takim nadwoziem będzie się sprzedawał jak zły? 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij