REKLAMA

Mercedes-AMG S 65 Final Edition w Polsce

Mercedes-AMG S 65 Final Edition to model, który kończy długą historię 6-litrowego silnika V12 biturbo pod maską Klasy S.

Mercedes-AMG S 65 Final Edition Materiały prasowe
Mercedes-AMG S 65 Final Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 438 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Limitowana seria S 65 Final Edition powstała w liczbie zaledwie 130 egzemplarzy i jest skierowana do kolekcjonerów i fanów 12-cylindrowych silników. Takich jednostek jest już na rynku coraz mniej i tylko garstka producentów wciąż oferuje je w swoich autach.

REKLAMA

Jak dowiadujemy się od polskiego importera Mercedesa, kilka egzemplarzy wyjątkowego modelu trafi do polskich klientów, którzy podpisali już umowę na zakup najmocniejszej wersji Klasy S.

Ciekawostką jest, że do 18 maja Mercedesa-AMG S 65 Final Edition można oglądać w salonie AMG Brand Center Gdańsk. Warto też zaznaczyć, że Polska jest znaczącym rynkiem zbytu ekskluzywnych odmian Klasy S.

Zobacz także: Mercedes GLS. SUV Klasy S

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes-AMG S 65 Final Edition Materiały prasowe
Mercedes-AMG S 65 Final Edition

Mercedes-AMG S 65 Final Edition występuje wyłącznie w kolorze „czerń obsydianu”, a jej wyjątkowy wygląd podkreślają 20-calowe obręcze, wypełnienia wlotów powietrza w specjalnym kolorze matowego brązu i emblematy AMG na tylnych słupkach, a także czarne, polerowane końcówki rur wydechowych.

We wnętrzu uwagę zwraca m.in. tapicerka z czarnej skóry nappa Exclusive z miedzianymi, kontrastowymi przeszyciami oraz elementy wykończenia z włókna węglowego. Unikalny charakter limitowanej edycji potwierdza emblemat z numerem seryjnym pojazdu na konsoli środkowej.

Topowy silnik V12 o mocy 630 KM i maksymalnym momencie obrotowym sięgającym aż 1000 Nm w zakresie 2300-4300 obr./min, zapewnia ponadprzeciętne osiągi, a przy tym wyróżnia się niedoścignioną kulturą pracy. Standardowy pakiet kierowcy AMG pozwala rozwinąć maksymalną prędkość 300 km/h.

Zobacz także: aplikacja mPojazd - dowód i OC w smarftonie

REKLAMA

Mercedes-AMG S 65 Final Edition Materiały prasowe
Mercedes-AMG S 65 Final Edition

Co więcej, model S 65 Final Edition oferuje szeroki zakres wyposażenia standardowego: od panoramicznego dachu MAGIC SKY CONTROL aż po pakiet First Class z indywidualnymi tylnymi fotelami i biznesową, przedłużoną konsolą.

Dla ochrony cennego modelu przed kurzem podczas postoju w garażu, każdy nabywca otrzymuje również szyty na miarę pokrowiec na karoserię AMG z napisem „AMG S 65 FINAL EDITION” – w kolorze odpowiadającym specjalnej edycji.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Polska jest istotnym rynkiem zbytu ekskluzywnych odmian Klasy S. Na dowód tego podajemy liczby. W 2018 roku Polska zajęła wysokie 4. miejsce pod względem liczby wszystkich sprzedanych egzemplarzy Klasy S Coupe oraz 10. miejsce, jeśli chodzi o liczbę dostarczonych limuzyn Mercedes-Maybach.

Zobacz także: znajdź wymarzony samochód w najlepszej cenie!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA