[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Mercedes-AMG: Super auta są za drogie

Następca modelu Mercedes SLS AMG - to temat wciąż będący na topie. Niemcy ze Stuttgartu nadal odpowiadają wymijająco i nie chcą jednoznacznie określić, czy pojawi się następca SLSa. Jakie są na to szanse?

Mercedes AMG GT S

Tobias Moers, szef Mercedsa-AMG w wywiadzie udzielonym serwisowi Autoblog stwierdził, że super auta "są złe z biznesowego punktu widzenia". Prezes pomarudził, ale nie chciał dać odpowiedzi, czy "punkt widzenia" wpłynie na przyszłość super sportowych modeli Mercedesa.

Mercedes-AMG GT nie jest bezpośrednim następcą SLS AMG, to całkowicie nowy, osobny model w gamie producenta ze Stuttgartu. Obecnie gama modeli AMG powiększyła się o dwa odświeżone modele SL63 i SL65 AMG, a następną nowością ma być nowy Mercedes E63 AMG, który będzie zasilany przez silnik 4 l twin-turbo V8 o mocy 600 KM. W przyszłym roku powinniśmy zobaczyć wzmocnioną wersję AMG GT, tę oznaczoną jako Black Series. Pod koniec września auto przyłapano na testach.

Jeśli Mercedes pracuje nad następcą SLSa, to dziś tego nie potwierdzą. Z prostej przyczyny, na razie priorytetem jest sprzedaż AMG GT. Gdy auto zadomowi się na rynku, wyczerpie się pomysł na ten model, to wtedy Mercedes wprowadzi na rynek następce SLS. Naszym zdaniem może się to stać jeszcze przed końcem dekady.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij