[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Mercedes-Benz GL – Brabus Widestar

Z zewnątrz auto odmienione zostało dzięki nowemu zestawowi karoseryjnemu. W jego skład wchodzą przeprojektowane zderzaki, w tym przedni z wbudowanymi światłami do jazdy dziennej i większymi wlotami powietrza do chłodzenia hamulców, listwy boczne i delikatny spoiler. Wizualną stronę projektu dopełniają felgi aluminiowe Brabus Monoblock E Platinum Edition w rozmiarze 23 cali.

Pod maską siedzi najmocniejsza V-ósemka o pojemności 6,1 litra. Ma ona teraz 462 konie mechaniczne mocy i 615 niutonometrów momentu obrotowego. Dzięki temu auto przyspiesza do "setki" w 6 sekund, a prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona do 255 km/h.

REKLAMA

Dla wersji z silnikiem diesla GL 450 CDI, Brabus proponuje modyfikację podnoszącą moc do 272 koni mechanicznych i moment do 590 niutonometrów dostępnych już przy 1600 obr./min. Mocniejsza opcja - GL 450 CDI, po wizycie u Brabusa może mieć 350 koni i 800 niutonometrów.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij