[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Mercedes Klasa E W213 - Mamy pierwsze zdjęcia wnętrza!

Wnętrze nowej Klasy E mocno nawiązuje do kabiny topowej Klasy S, co podnosi status nowego modelu. Wysokiej jakości materiały i nowy styl będą wyróżniać Klasę E.

Mercedes W213 wnętrze

Cztery okrągłe nawiewy w centralnym punkcie deski rozdzielczej oraz dwa ekrany ciekłokrystaliczne to elementy zapożyczone z topowej limuzyny Mercedesa. Klasa E W213 ma jednak inną kierownicę oraz tunel środkowy. Do tego Mercedes przygotował elementy wykończenia, dopasowane pod nowy model.

Analogiczny zegar został wkomponowany w w tunel środkowy, powyżej schowka. Na zdjęciach, czasomierz wydaje się być niewielkich rozmiarów. System multimedialny obsługujemy pokrętłem znanym m.in. z nowej Klasy C. W nowym modelu ma po raz pierwszy pojawić się nowy system NFC, który wykorzystuje smartfon zamiast kluczyka do samochodu. Klient będzie musiał posiadać specjalnie zabezpieczoną kartę SIM. W213 będzie można zamówić z technologią, która pozwoli na zdalne sterowanie autem podczas parkowania. Mowa tu o systemie zbliżonym do tego z nowej BMW Serii 7.

REKLAMA

Mercedes oficjalnie pokaże światu Klasę E W213 na targach w Detroit. Te odbędą się w styczniu 2016 roku. W Polsce do sprzedaży samochód trafi pod koniec pierwszego kwartału 2016.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij