[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mercedes Klasy A sedan LWB - tylko dla Chin

Mercedes zaprezentował w Pekinie wersję sedan nowej generacji Klasy A. Ten model nie trafi do Europy, bo jest wersją o powiększonym rozstawie osi. Krótsza wersja - owszem.

Mercedes Klasy A L Sedan Mercedes Klasy A L Sedan

Chińczycy upodobali sobie samochody z powiększonym rozstawem osi, które dodają prestiżu ich właścicielom. Takie modele powstają w każdym niemal segmencie, włącznie z SUV-ami i modelami klasy kompakt. Teraz takim autem będzie nowy Mercedes Klasy A.

Trzeba przyznać, że stylistyka trójbryłowego Mercedesa Klasy A, pomijając jego nieco wydłużoną wersję, prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Linia boczna jest proporcjonalna i wyważona, a dach nie opada tak mocno jak w tak zwanych czterodrzwiowych coupe pokroju CLS-a.

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes Klasy A L Sedan Mercedes Klasy A L Sedan

Daje to większą przestrzeń nad głowami pasażerów, przy zachowaniu dużego bagażnika, mieszczącego 420 litrów. Zwiększenie rozstawu osi o 6 centymetrów daje odczuwalnie więcej miejsca na nogi siedzących z tyłu.

Chińska Klasa A w wersji "L" wyposażona jest w szereg systemów wspomagających kierowcę, zapożyczonych wprost z flagowej Klasy S. Na pokładzie znajdzie się też nowy system MBUX z inteligentną kontrolą głosową i rozpoznawaniem mowy - w tym różnych dialektów chińskich.

REKLAMA

Mercedes Klasy A L Sedan Mercedes Klasy A L Sedan

Kierowcy w Chinach będą mogli zdecydować między dwiema odmianami samochodu - Sedan lub Sport Sedan. W tej ostatniej pojawi się bardziej agresywna maska, z wybrzuszeniem pośrodku. Do wyboru będą koła w rozmiarach od 16 do 19 cali, a także - dostępny jedynie w Chinach - nadwozie w kolorze różowego złota.

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes Klasy A L Sedan Mercedes Klasy A L Sedan

Samochód będzie na rynku chińskim dostępny z 1,33-litrowym silnikiem, wyposażonym w system odłączania cylindrów, dysponującym mocą 134 KM lub 161 KM, w zależności od wersji. Oba warianty współpracują z dwusprzęgłową skrzynią biegów o siedmiu przełożeniach.

REKLAMA

Mercedes Klasy A L Sedan Mercedes Klasy A L Sedan

Mercedes Klasy A Sedan, ze standardowym rozstawem osi, pojawi się na rynku europejskim jesienią tego roku. Zapewne zobaczymy go na targach motoryzacyjnych w Paryżu, które odbędą się na początku października.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij