[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Mercedes Klasy C - Genewa 2018

Na salonie samochodowym w Genewie pojawiło się sporo premier Mercedesa. Jedną z nich jest odświeżona Klasa C.

Mercedes Klasy C - Genewa 2018 Mercedes Klasy C - Genewa 2018

Mercedes odświeżył swój jeden z najpopularniejszych modeli. Zmiany nie są rewolucyjne i niewprawne oko będzie mieć pewne trudności z ich wyłapaniem. Styliści zaproponowali bowiem standardowy zestaw w postaci przeprojektowanych zderzaków i świateł. Zmieniony został też wygląd atrapy chłodnicy.

Oprócz tego w ofercie opcji dodatkowych pojawiły się diodowe reflektory Led Multibeam Ultra Range, z których każdy zbudowany jest z aż 84 diod.

REKLAMA

Mercedes Klasy C - Genewa 2018 Mercedes Klasy C - Genewa 2018

Wewnątrz samochodu zmiany są również subtelne. Standardowo, do listy wyposażenia dodano nowe kolory wykończenia kabiny, a na konsolę środkową można zamówić orzechowy lub dębowy fornir, który nada wnętrzu luksusowego charakteru.

Odświeżona Klasa C jest też bliżej swoich większych i bardziej wytwornych braci nie tylko za sprawą wysokiej jakości materiałów tapicerskich, ale też elementów wyposażenia. Jednym z nich będzie cyfrowy zestaw wskaźników z ekranem o przekątnej 12,3 cala i rozdzielczości 1920x720 pikseli. Pojawi się też wielofunkcyjna kierownica z dotykowymi touchpadami.

REKLAMA

Mercedes Klasy C - Genewa 2018 Mercedes Klasy C - Genewa 2018

Systemem informacyjno-rozrywkowym można sterować za pomocą komend głosowych lub dotykowego ekranu, który ma wielkość od 7 do 10,25 cali. Bliski wyposażeniu Klasy S będzie z kolei system Energizing, który "zarządza" komfortem i dostosowuje do upodobań kierowcy szereg funkcji, jak nagłośnienie, ambientowe oświetlenie czy ustawienie nawiewu.

REKLAMA

Mercedes Klasy C - Genewa 2018 Mercedes Klasy C - Genewa 2018

Ale to nie koniec, bo odnowiona Klasa C będzie mieć na pokładzie szereg systemów wspierających kierowcę i umożliwiających półautonomiczną jazdę. Dzięki układowi Active Distance Assist Distronic samochód będzie na przykład zmniejszał prędkość, zbliżając się do skrzyżowania czy ostrego zakrętu. Korzysta przy tym z czujników, analizujących sytuację  na 500 metrów przed samochodem, oraz odbiornika GPS i map nawigacji.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij