[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mercedes Klasy G - nowe zdjęcia

Nowy Mercedes Klasy G pojawi się w przyszłym roku. Tymczasem producent raczy nas serią zdjęć wnętrza nowej Gelendy.

Mercedes Klasy G 2018 Mercedes Klasy G 2018

Mercedes od pewnego czasu przyzwyczaja nas do prezentowania swoich nowych modeli, zaczynając od publikacji zdjęć kabiny. Tak jest i tym razem, a bohaterem fotografii jest nadchodząca, nowa odsłona Mercedesa Klasy G.

Oficjalna prezentacja nowej Klasy G zaplanowana jest na styczniowy salon samochodowy w Detroit. Auto ma być wciąż kanciaste, bo to przecież znak szczególny tego modelu, podobnie jak choćby wystające kierunkowskazy na błotnikach.

Mercedes Klasy G 2018 Mercedes Klasy G 2018

To co wiemy na pewno, wynika z publikacji zdjęć. Kabina jest mieszanką spartańskiego charakteru samochodu terenowego, na co wskazuje choćby solidny uchwyt dla pasażera, z atmosferą luksusu i komfortu, charakterystyczną dla samochodów Mercedesa.

Element, który wszedł już do wyposażenia droższych wersji nowych modeli spod znaku gwiazdy, to podwójny ekran. Nie zabraknie go i tym razem. Są to dwa, poziomo ułożone i połączone ze sobą tablety, każdy o przekątnej 12,3 cala, przykryte jedną taflą szkła.

Mercedes Klasy G 2018 Mercedes Klasy G 2018

Lewy ekran przedstawiać będzie m.in. zegary, a także najważniejsze wskazania komputera pokładowego czy wskazówki nawigacji. Dla tradycjonalistów pozostają, montowane seryjnie, tradycyjne zegary.

Typowe dla nowych modeli Mercedesa są też okrągłe wyloty powietrza z "półszprychami" - tu w liczbie czterech. Pomiędzy dwoma środkowymi nawiewami znalazły się przyciski uruchamiające blokady dyferencjałów, przydatne podczas jazdy w trudnym terenie.

Mercedes Klasy G 2018 Mercedes Klasy G 2018

W standardzie znajdzie się też zestaw audio z siedmioma głośnikami, podczas gdy za dopłatą wybrać można będzie 16-głośnikowy system firmy Burmester, ze wzmacniaczem o mocy 590 watów i cyfrowym korektorem dźwięku.

Mercedes Klasy G 2018 Mercedes Klasy G 2018

To wszystko na tę chwilę. Samochód zostanie pokazany oficjalnie w połowie stycznia w Detroit, a do sprzedaży trafić ma pod koniec przyszłego roku. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij