[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mercedes Klasy G serii 461 wciąż w produkcji

Mercedes Klasy G nowej generacji zjeżdża już z taśm montażowych, tymczasem w produkcji wciąż pozostaje seria 461, pamiętająca lata 90. ubiegłego stulecia!

Mercedes Klasy G W461 Mercedes Klasy G W461

Mercedes Klasy G to jeden z niewielu samochodów, jakie są produkowane od lat w niemal niezmienionej, choć stale unowocześnianej formie. I zarazem jednym z niewielu, które z pełną odpowiedzialnością można nazwać kultowymi i legendarnymi.

Nowa generacja samochodu, z zewnątrz po raz kolejny subtelnie odświeżona i wciąż kanciasto-pudełkowata, jest bardzo nowoczesnym i bezpiecznym samochodem, który potrafi pokonać najtrudniejszy teren.

Ma luksusową skórę, wirtualne, wyświetlane na 12-calowym ekranie zegary, a drugi 12-calowy wyświetlacz systemów informacyjno-rozrywkowych obok. Ma potężne, podwójnie doładowane silniki V8 czy po raz pierwszy niezależne zawieszenie przedniej osi.

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes Klasy G W461 Mercedes Klasy G W461

Okazuje się jednak, że wciąż znajduje się spora grupa osób, którym ta nowoczesność nie do końca odpowiada. I właśnie dla nich Mercedes postanowił kontynuować produkcję serii 461, po raz pierwszy zaprezentowanej już w 1991 roku. Auto powstaje w tych samych zakładach, co nowa Klasa G.

Seria 461 to auta nadające się do najcięższych przepraw terenowych, oparte na sprawdzonej konstrukcji. Wykorzystują je różnego rodzaju służby, uwielbia je wojsko. Można je także kupić dla siebie. Jest tylko jedno "ale". Auto może być sprzedawane na rynkach, które zezwalają na rejestrację nowych aut spełniających starą już normę emisji spalin Euro 5. Tych wciąż jest jednak całkiem sporo.

REKLAMA

Mercedes Klasy G W461 Mercedes Klasy G W461

Stara, ale fabrycznie nowa, seria 461 powstaje w odmianach czterodrzwiowej, 6x6 lub jako podwozie przygotowane do zabudowy.

Przedstawiciele marki sami przyznają, że zaskoczyła ich rosnąca w ostatnich latach popularność "analogowego" Mercedesa Klasy G. Co więcej, okazuje się, że na razie nie ma nawet zakładanej daty zaprzestania produkcji, a wręcz producent przeznacza dodatkowe środki na modernizację i ulepszanie serii 461. Dopóki będzie popyt, stara Klasa G będzie dalej produkowana.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij