Mercedes Klasy S Cabrio - oficjalny szkic

Mercedes-Benz po prawie półwiecznej przerwie zaoferuje klientom spragnionym najwyższego luksusu i rozwianej fryzury odpowiedni produkt. Klasa S Cabrio zadebiutuje niebawem, a już teraz znamy z grubsza jej wygląd - jest na co popatrzeć.

s klasa cabrio mercedes
s klasa cabrio
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 104 400 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Producenci samochodów szykują się do jednego z największych wydarzeń w branży - za miesiąc startuje salon samochodowy Frankfurt Motor Show. Mercedes zaplanował z tej okazji coś specjalnego - swój największy model, Klasę S, w wersji bez dachu. W sam raz dla wielbicieli komfortu najwyższej klasy i wiatru we włosach jednocześnie.

Mercedes-Benz Klasy S Cabrio o kodzie firmowym A217 będzie klasycznym kabrioletem z automatycznie składanym, materiałowym dachem. Tył wygląda na lekko wydłużony w porównaniu do S-Klasy Coupe, inaczej zaprojektowano tylną klapę. Poza tym wielu różnic w stosunku do zamkniętej wersji coupe nie będzie - i dobrze, bo jest to jeden z najpiękniejszych Mercedesów od lat.

Cabrio przejmie z wersji zamkniętej także silniki - 8- i 12-cylindrowe benzyniaki, w tym potężną wersję S 65 AMG o mocy 630KM. Taka maszyneria potrafi zburzyć nawet najtrwalszą fryzurę... Cena wersji coupe Mercedesa Klasy S przekracza pół miliona złotych w najprostszej specyfikacji. Za możliwość jazdy z otwartym dachem Niemcy z pewnością doliczą sobie kilkadziesiąt tysięcy więcej.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA