Mercedes Klasy V Exclusive - więcej luksusu w vanie

Mercedes Klasy V z luksusowym pakietem Exclusive stworzono dla osób, którzy komfort i wygodę cenią sobie ponad wszystko, a wygląd mini autobusu im nie przeszkadza. Co oferuje V Klasa Exclusive?

Mercedes Klasy V Exclusive stoi na czele oferty vana ze Stuttgartu i oferuje m.in. elektronicznie otwierany, panoramiczny dach, skórzane wnętrze, czy 16-głośnikowy system Burmester. Na zewnątrz auto możemy poznać po 19-calowych felgach AMG, obniżonym zawieszeniu i emblematami "Exclusive" umieszczonych pod lusterkami.

Specjalnie dla tej wersji przygotowano panel ze szczotkowanego aluminium, który umieszczono na konsoli centralnej. Obwódki kratek wentylacyjnych polakierowano na srebrno, a podsufitkę pokryto czarnym materiałem. Pojawił się także masywny podłokietnik z podgrzewanymi uchwytami na kubki.

Pasażerowie Klasy V Exclusive mają do dyspozycji w pełni elektrycznie regulowane fotele - podgrzewane, wentylowane i wyposażone w funkcję masażu. Z systemów bezpieczeństwa warto wymienić Attention Assist (ostrzegający o niebezpieczeństwie na drodze) Crosswind Assist (uchroni przed utartą kontroli pojazdu przy mocnych podmuchach bocznego wiatru) oraz Active Parking Assist (asystent parkowania z systemem kamer 360o ).

Mercedes Klasy V Exclusive jest już  trzecią, po AMG Line i Marco Polo odmianą niemieckiego van. Jego ceny w Niemczech startują od €74,911. Auto będzie można podziwiać na targach motoryzacyjnych w Genewie.

REKLAMA