[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Mercedes Klasy X Yachting Edition od Carlex Design

Polska firma tuningowa znów zaskoczyła motoryzacyjny świat niezwykle efektowną przeróbką. Chodzi o Mercedesa Klasy X, który z roboczego pick-upa zmienił się w luksusowy pojazd na miarę Maybacha.

Mercedes Klasy X Carlex Design Mercedes Klasy X Carlex Design

Mercedes Klasy X to konstrukcyjny bliźniak Nissana Navary. Jest od niego jednak nieco bardziej komfortowy i lepiej wykonany. Teraz eksperci z polskiej firmy tuningowej Carlex Design pokazali, że tej klasy auto też może kipieć luksusem.

Już na pierwszy rzut oka widać, że zmiany zaszły bardzo daleko. Wprawne oko zauważy, że nawet grill został żywcem przeniesiony z Mercedesa-Maybacha S650 Cabriolet. Z tego hiperluksusowego modelu wzięto też felgi, które w pick-upie prezentują się równie dobrze.

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes Klasy X Carlex Design Mercedes Klasy X Carlex Design

Specjaliści z Carlex Design przerobili też wygląd całego nadwozia, montując pakiet stylistyczny wykonany z włókna węglowego. Nowe, masywne zderzaki, poszerzone nadkola, progi czy relingi na przestrzeni ładunkowej dodają pojazdowi charakteru i sprawiają, że wygląda na potężniejszy, niż jest w rzeczywistości.

Wisienką na torcie jest wyłożona drewnem tekowym przestrzeń ładunkowa, co odpowiada nazwie tej limitowanej serii – Yachting Edition.

W kabinie mamy kolejne odniesienie do wspomnianego wyżej Maybacha. Tapicerka jest bowiem obciągnięta luksusową skórą Nappa Porzellan. Fabryczne fotele zostały wymienione na wyjątkowe siedzenia Recaro Sportster, z przodu obite skórą, a z tyłu wykończone… drewnem.

REKLAMA

Mercedes Klasy X Carlex Design Mercedes Klasy X Carlex Design

Ten surowiec pojawia się zresztą w wielu innych miejscach – na desce rozdzielczej , boczkach drzwi, a nawet na kole kierownicy. I wbrew pozorom – przynajmniej na zdjęciach – nie ma wrażenia przeładowania i przekombinowania. Jest po prostu tak, jak chce klient – superluksusowo.

Ile kosztuje taki oryginalny pick-up? Jak podaje Carlex Design, cena przeróbki, wraz z samochodem, zamyka się w kwocie 105 tys. euro. Oczywiście może wzrosnąć, po zamówieniu kilku dodatkowych „ekstrasów”. Aha, seria będzie mocno limitowana, więc trzeba się spieszyć z zakupem.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij