[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Mercedes-Maybach Klasy S po face liftingu

Mercedes-Maybach zaprezentuje na salonie samochodowym w Genewie odświeżoną Klasę S. Będzie więcej luksusu, ale też różnic między Maybachem, a "zwykłą" Klasą S.

Mercedes-Maybach Klasy S Mercedes-Maybach Klasy S

Specjaliści z Mercedes-Maybach podnoszą poprzeczkę, ustawioną właściwie przez samych siebie. Klasa S spod znaku Maybacha będzie teraz jeszcze mocniej "ociekać" luksusem, oferując więcej miejsca w środku i nowy wygląd, nawiązujący do klasycznego Maybacha.

Model, który zobaczymy już za niespełna miesiąc, podczas salonu samochodowego w Genewie, będzie mieć nowe, dwukolorowe nadwozie. Na początek będzie to czarny dół i srebrna góra, ale chwilę po debiucie kombinacji będzie w sumie dziewięć.

REKLAMA

Mercedes-Maybach Klasy S Mercedes-Maybach Klasy S

Od standardowej Klasy S Maybacha odróżniać będzie też nowy grill, z pionowymi i gęsto upakowanymi żebrami oraz nowe 20-calowe koła, a wśród opcji pojawi się dwuwarstwowy lakier, nadający diamentowy blask i większą głębię ciemnych kolorów nadwozia.

Jeśli chodzi o nadwozie, będzie ono dłuższe o około 25 centymetrów od najdłuższego Mercedesa Klasy S. Łączna długość sięgnie 5462 mm, zaś rozstaw osi sięgnie pokaźnych 2265 mm. Pozwala to na wygospodarowanie obszernej kabiny, z dwoma luksusowymi fotelami wielofunkcyjnymi dla pasażerów.

REKLAMA

Mercedes-Maybach Klasy S Mercedes-Maybach Klasy S

VIP-y będą miały możliwość skorzystania z masażu, podgrzewania i klimatyzowania, a wysuwane podnóżki i supermiękkie zagłówki, wszystkie obszyte wysokogatunkową skórą nappa, pozwolą zrelaksować się podczas podróży.

Do napędu nowego Maybacha posłuży jedna z trzech wersji silnikowych - S560, S560 4MATIC oraz S650. W dwóch pierwszych za rozpędzanie kolosa odpowiada silnik V8 o pojemności 4 litrów i mocy 469 KM, osiągający maksymalny moment obrotowy na poziomie 700 Nm. Sprint do "setki" potrwa tu niespełna 5 sekund.

REKLAMA

Mercedes-Maybach Klasy S Mercedes-Maybach Klasy S

Topowy wariant S650 to doskonale pasujący do tak luksusowej limuzyny silnik V12 o pojemności 6 litrów. Dysponuje on mocą 630 KM i aż 1000 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Na przyspieszenie od 0 do 100 km/h Maybach S650 potrzebować będzie raptem 4,7 sekundy, przy akompaniamencie dwunastu rasowych cylindrów.

REKLAMA

Mercedes-Maybach Klasy S Mercedes-Maybach Klasy S

Więcej szczegółów poznamy podczas salonu samochodowego w Genewie, gdzie będziemy obecni i przeprowadzimy obszerną relację. Zapraszamy już teraz na nasz profil na Facebooku oraz do serwisu specjalnego Genewa 2018.

REKLAMA

Mercedes-Maybach Klasy S Mercedes-Maybach Klasy S

Najnowszy Mercedes-Maybach pierwszy raz stanie w świetle reflektorów już podczas marcowego salonu samochodowego w Genewie.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij