Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mercedes-Maybach Vision 6 Concept - oficjalne zdjęcia!

Jego wygląd miał być tajemnicą do czasu premiery podczas konkursu elegancji w Pebble Beach. Jednak kilka godzin temu do sieci wyciekły pierwsze, oficjalne zdjęcia koncepcyjnego modelu Mercedes-Maybach Vision 6.

Przez ostatnie tygodnie niemiecki producent ujawniał stopniowo kilka szczegółów swojego nowego projektu, ale już teraz możemy go zobaczyć w pełnej okazałości. Samochód wygląda majestatycznie. Jego długość to prawie sześć metrów, a wygląd nadwozia i wnętrza jest utrzymany w mocno futurystycznym klimacie. Koncept wyposażono w unoszone do góry drzwi w stylu Gullwing, nawiązujące do legendarnego Mercedesa 300 SL.

Producent nie ujawnił jeszcze szczegółów technicznych tego projektu. Niewiadomo jaki silnik znajdzie się pod maską, ale niewykluczone, że producent zastosuje tam rozwiązanie hybrydowe, czyli silnik spalinowy połączony z elektrycznym.
Nie są też znane losy tego modelu. Mercedes nie ujawnił, czy zdecyduje się wprowadzić podobny model do produkcji, ale od jakiegoś czasu spekuluje się o bogatszej odmianie Mercedesa Klasy S Coupe.

Oficjalna prezentacja modelu Mercedes-Maybach Vision 6 odbędzie się podczas Pebble Beach Concours d'Elegance. Impreza rusza już 21 sierpnia. Wtedy Mercedes powinien ujawnić trochę więcej szczegółów.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 111 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij