REKLAMA

Mercedes S-klasa: wnętrze z przepychem

Pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia nowej klasy S – na razie Mercedes pokazał jej wnętrze.

Mercedes klasy S
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 438 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Oficjalna premiera auta nastąpi 15 maja w Hamburgu, ale Mercedes już teraz zdecydował się ujawnić wnętrze kolejnej generacji swojej flagowej limuzyny. S-klasa będzie oferowana w 11 kolorach, z czego 3 są nowe: Anthracite Blue, Ruby Black i Diamond Silver. Wnętrze skrywa najwyższej jakości materiały. Kompozycja całości podkreślona jest przez wszechobecne podświetlenia i iluminacje.

REKLAMA

System audio markowany jest logiem firmy Burmester. Wszelkie informacje pokładowe (systemu COMAND) będą pojawiać się na dwóch 12,3-calowych wyświetlaczach. Na liście wyposażenia opcjonalnego znajdą się kamera pokazująca obraz z góry, podgrzewane i wentylowane siedzenia, system rozrywki dla pasażerów z tyłu, sześć rodzajów skóry Nappa a także system Air Balance Package, który filtruje powietrze i rozprowadza po kabinie przyjemne zapachy perfum.

Nowa S-klasa będzie też bogata w systemy zapobiegające lub redukujące skutki wypadków. Aktywne pasy, PRE-SAFE, Magic Body Control (kolejna generacja Active Body Control) to tylko niektóre z nich. Ten ostatni będzie wykrywał niedoskonałości nawierzchni i dostosowywał pracę zawieszenia.

Wersja S550 4MATIC zostanie wprowadzona w październiku a S63 AMG miesiąc później. Planuje się również odmiany coupe i convertible, limuzyna będzie zaś dostępna jako wersja „krótka” i „długa”. W przyszłości super-długa S-klasa, prawdopodobnie pod nazwą Pullman, zastąpi Maybacha.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA