[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata na sprzedaż

Marcina Gortata zna chyba każdy. To najbardziej znany polski zawodnik w amerykańskiej lidze koszykówki NBA. Gortat słynie z zamiłowania do mocnych samochodów i najwyraźniej przyszedł czas na przewietrzenie garażu. Na sprzedaż wystawiony został bowiem jego stuningowany Mercedes S65 AMG.

Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata, fot. stradale-classics.pl

W jednym z internetowych serwisów ogłoszeniowych, zajmujących się sprzedażą klasyków, youngtimerów i aut rzadkich, pojawił się anons dotyczący Mercedesa S65 AMG. Nie jest to jednak "zwykłe" S65 AMG. I to z dwóch powodów.

Pierwszy z nich to fakt, że auto należy do nie byle kogo, bo zawodnika NBA, Marcina Gortata. Co więcej, luksusowy i mocny Mercedes miał od nowości tylko tego jednego właściciela, co dodatkowo zwiększa jego wartość kolekcjonerską.

Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata, fot. stradale-classics.pl

Kolejna rzecz - auto nie jest "zwykłym" S65 AMG, ale wersją podrasowaną przez profesjonalnego tunera RENNtech. Jak czytamy w opisie, raptem parę lat temu Marcin Gortat, wtedy posiadacz m.in. BMW E60 M5 G-Power Hurricane - monstrum o mocy 800 koni mechanicznych, zapragnął mieć auto nieco wygodniejsze i cichsze, ale wcale nie wolniejsze.

Wyprodukowany w 2007 roku Mercedes ma obecnie 69 tys. km przebiegu, co jak na 11-letni samochód jest śmiesznie małym dystansem. Wyjaśnieniem tego zjawiska jest fakt, że Marcin Gortat użytkował maszynę okazjonalnie, podczas swoich wizyt w kraju. Do tego była ona regularnie serwisowana.

Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata, fot. stradale-classics.pl

Ile kosztuje ten nietuzinkowy samochód? Nowy wyceniony był w chwili zakupu na kwotę 1,5 miliona złotych. Teraz można go mieć za ułamek tej kwoty, bo 249 tys. złotych. Dodajmy, że auto jest bezwypadkowe, a jedyną szkodą była stłuczka parkingowa, w wyniku której wymieniono tylko zderzak.

Czy znajdzie się chętny na jeden z ostatnich silników V12 Mercedesa, do tego w superluksusowej i mocnej wersji, należącej do gwiazdy ligi NBA?

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij