[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata na sprzedaż

Marcina Gortata zna chyba każdy. To najbardziej znany polski zawodnik w amerykańskiej lidze koszykówki NBA. Gortat słynie z zamiłowania do mocnych samochodów i najwyraźniej przyszedł czas na przewietrzenie garażu. Na sprzedaż wystawiony został bowiem jego stuningowany Mercedes S65 AMG.

Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata, fot. stradale-classics.pl

W jednym z internetowych serwisów ogłoszeniowych, zajmujących się sprzedażą klasyków, youngtimerów i aut rzadkich, pojawił się anons dotyczący Mercedesa S65 AMG. Nie jest to jednak "zwykłe" S65 AMG. I to z dwóch powodów.

Pierwszy z nich to fakt, że auto należy do nie byle kogo, bo zawodnika NBA, Marcina Gortata. Co więcej, luksusowy i mocny Mercedes miał od nowości tylko tego jednego właściciela, co dodatkowo zwiększa jego wartość kolekcjonerską.

REKLAMA

REKLAMA

Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata, fot. stradale-classics.pl

Kolejna rzecz - auto nie jest "zwykłym" S65 AMG, ale wersją podrasowaną przez profesjonalnego tunera RENNtech. Jak czytamy w opisie, raptem parę lat temu Marcin Gortat, wtedy posiadacz m.in. BMW E60 M5 G-Power Hurricane - monstrum o mocy 800 koni mechanicznych, zapragnął mieć auto nieco wygodniejsze i cichsze, ale wcale nie wolniejsze.

Wyprodukowany w 2007 roku Mercedes ma obecnie 69 tys. km przebiegu, co jak na 11-letni samochód jest śmiesznie małym dystansem. Wyjaśnieniem tego zjawiska jest fakt, że Marcin Gortat użytkował maszynę okazjonalnie, podczas swoich wizyt w kraju. Do tego była ona regularnie serwisowana.

REKLAMA

Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata Mercedes S65 AMG RENNtech Marcina Gortata, fot. stradale-classics.pl

Ile kosztuje ten nietuzinkowy samochód? Nowy wyceniony był w chwili zakupu na kwotę 1,5 miliona złotych. Teraz można go mieć za ułamek tej kwoty, bo 249 tys. złotych. Dodajmy, że auto jest bezwypadkowe, a jedyną szkodą była stłuczka parkingowa, w wyniku której wymieniono tylko zderzak.

Czy znajdzie się chętny na jeden z ostatnich silników V12 Mercedesa, do tego w superluksusowej i mocnej wersji, należącej do gwiazdy ligi NBA?

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij