Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mercedes SLS AMG GT Final Edition: ostatnia wersja

Oto ostatnie, mocniejsze "tchnienie" SLS-a AMG GT w postaci wersji Final Edition - w przyszłym roku ten model zniknie z rynku samochodów nowych. Wiemy jak będzie nazywał się jego następca.

Mercedes SLS AMG GT Final Edition

Przed odejściem na emeryturę SLS AMG GT wyjedzie na rynek w limitowanej do 350 egzemplarzy wersji Final Edition. Napędzana będzie ona przez 6,3-litrowy silnik V8 o mocy 591 KM.

{% $box_reklama_txt_300 %

Specjalną wersję poznacie po karbonowej masce i splitterze, przestylizowanym przednim zderzaku i nowych hamulcach. Do tego dochodzi nieco zmienione tylne skrzydło, karbonowe wstawki w lusterkach i przyciemnione okolice reflektorów.

Następca SLS-a zostanie zaprezentowany w przyszłym roku. Będzie on nosił nazwę SLC. Mniejszy i lżejszy od SLS-a pod maską ma mieć nowy, 4-litrowy silnik V8 twin turbo o mocy około 495 KM, którego znajdziemy również w nowej generacji modelu C63 AMG.

SLS AMG Final Edition zadebiutuje na salonie w Los Angeles i Tokio wraz z Mercedesem S65 AMG.

amis

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Oto ostatnie, mocniejsze "tchnienie" SLS-a AMG GT w postaci wersji Final Edition - w przyszłym roku ten model zniknie z rynku samochodów nowych. Wiemy jak będzie nazywał się jego następca.Zobacz artykuł
    auto motor i sport, 2013-11-15 14:33:21
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij