[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mercedes SLS AMG GT3 45th Anniversary – jubileuszowa wersja

Mercedes SLS AMG GT3 45th Anniversary

45 w nazwie to urodziny, które świętował w tym roku oddział Mercedesa do zadań specjalnych, czyli AMG. Prezent dla fanów to kolejne auto, które przypomina o tym wydarzeniu. SLS Amg GT3 45th Anniversary pokryty jest ekskluzywnym matowym lakierem, w nadkolach prężą się grafitowe, również specjalne, felgi.

Elementy takie jak drzwi, pokrywa bagażnika, maska, błotniki, części karoserii, tylny dyfuzor i przedni spojler wykonane są z karbonu. Znajdziemy go również wewnątrz. Kierowca i pasażer zabezpieczani są przez stalową klatkę. Pod maską ten sam 6,3-litrowy silnik V8, który zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy.

Cena w Niemczech to 446 250 euro, jeśli ktoś jest chętny to trzeba się spieszyć, na drogi wyjedzie zaledwie pięć egzemplarzy modelu.

REKLAMA

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij