Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mercedes SLS AMG prawie oficjalnie!

Mercedes SLS AMG Mercedes SLS AMG

Najpierw prezentowaliśmy masę przeróżnych fotografii z testów SLS-a. Potem niemiecki producent sam zrobił obszerną sesję zdjęciową samochodu przykrytego plastikowymi płachtami, tak by zakryć wszelkie szczegóły jego sylwetki.

Jeszcze później Mercedes zaprezentował fotografie wnętrza samochodu, a jedna z niemieckich gazet - obszerny materiał zdjęciowy ze studia. Dziś zaś możemy podziwiać najprawdopodobniej skany zdjęć z materiałów prasowych, co oznacza, że w końcu poznaliśmy wygląd nowego supersamochodu ze stajni Mercedesa.

A co pod maską? Do napędu auta posłuży 6,3-litrowy silnik V8 o mocy 563 koni mechanicznych przenoszonej na tylne koła poprzez nową siedmiostopniową przekładnię dwusprzęgłową.

Podobno SLS AMG od 0 do 60 mil na godzinę (96 km/h) przyspiesza w czasie 3,7 sekundy i jest w stanie pojechać z prędkością maksymalną 315 km/h.

Więcej informacji i już oficjalne zdjęcia zaprezentujemy w czasie naszej relacji z salonu samochodowego we Frankfurcie.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Nie trzeba być znawcą aby oceniać czy coś mi się podoba czy nie Dla mnie tyłek wygląda koszmarnie, przód ujdzie, poprzednik o niebo lepszy.
  Karol_Fazer, 2010-03-31 11:20:50
 • avatar
  zgłoś
  znawca się znalazł. sls jest piękny, nie jest przepakowany jak niektóre dzisiejsze auta, koła nie przytłaczają wielkością, a gril i skrzydła to sam miód.jest jednym z najładniejszych aut stworzonych w ostatnich latach. trochę finezji, historii i sentymentu - 300sl się kłania.
  ~wisconsin_jack, 2010-03-31 10:35:51
 • avatar
  zgłoś
  Co za brzydota ?! ;/
  Karol_Fazer, 2009-09-09 18:16:47
 • avatar
  zgłoś
  Wokół Mercedesa SLS AMG działo się ostatnio wiele. Dziś do Internetu wyciekły pierwsze oficjalne, choć z przecieku, zdjęcia tego auta.
  auto motor i sport, 2009-09-09 09:48:07
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij