Mercedes Unimog wyjątkowego właściciela na sprzedaż

Ten Mercedes Unimog, który został wystawiony na sprzedaż przez firmę Texas Direct Auto należał wcześniej do Arnolda Schwarzeneggera. "Terminator" zanim sprzedał auto, podpisał się na desce rozdzielczej. To czyni Unimoga prawdziwą gratką.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Wystawiony egzemplarz pochodzi z 1977 roku. Wcześniej jego właścicielem był Arnold Schwarzenegger, który sprzedał Unimoga firmie Texas Direct Auto. Ta wystawiła go na aukcję. Obecnie jego cena wynosi nieco ponad 350 tys. dolarów, ale ta kwota może wzrosnąć. Szczególnie, że przed sprzedażą "Terminator" podpisał się na desce rozdzielczej.

Mercedes Unimog Schwarzeneggera wyposażony jest w kamerę cofania, 22-calowe felgi, system kontroli ciśnienia w oponach, blokadę mechanizmu różnicowego oraz automatyczną skrzynię biegów. 7,5-tonowy gigant skrywa pod maską diesla o pojemności 6,4-litra i mocy 320 KM.

Wysoka cena auta wynika nie tylko z faktu, że pojazd należał do filmowej gwiazdy. Unimog jest praktycznie nowy. Mimo 39 lat przejechał zaledwie 3 tys. km. To czyni go prawdopodobnie najmniej używanym Mercedesem Unimogiem na świecie.

REKLAMA