Mercedes klasa E (W213) All Terrain - tak może wyglądać

W Niemczech nowa klasa E kombi występuje pod nazwą T-Modell. Szykowany wariant All Terrain będzie oznaczony jako T213. Samochód dołączy do E 43 AMG kombi oraz szykowanego topowego E 63 AMG.

Schulte Design
Mercedes-Benz klasa E All Terrain by Schulte Design
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 196 800 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Mamy pierwszą wizualizację Mercedesa klasy E All Terrain. Samochód dostanie osłony nadwozia w postaci nakładek m.in. na nadkola, progi oraz zderzaki. Do tego nie zabraknie osłon podwozia z przodu i z tyłu. Samochód ma dostać również specjalne opony o większym profilu. W standardzie pojawi się pneumatyczne zawieszenie oraz układ napędowy 4Matic. Pod maskę trafią zapewne najmocniejsze jednostki napędowe, które można znaleźć w klasę E kombi.

Wersja All Terrain zostanie wyposażona we wszystkie systemy, które pojawiły się w pokazanej w minionym tygodniu klasie E kombi. W kabinie nie zabraknie dwóch ekranów o przekątnej 12,3-cala każdy oraz nowego touchpada, którym sterować będziemy systemem multimedialnym.

Klasa E All Terrain powinna zadebiutować na targach motoryzacyjnych w Paryżu, a do salonów trafi na początku przyszłego roku.

Do tej pory tylko Audi A6 Allroad rozpychało się w segmencie premium, gdzie było i jest alternatywą dla SUV-ów  jako podwyższone, uterenowione kombi. Pod koniec roku, na rynek trafi następca XC70Volvo V90 CrossCountry. W porównaniu do poprzedniego, szwedzkiego kombi nowy model będzie nowocześniejszy i lepiej wykonany. Mercedes Klasa E All Trrain nie będzie miał drogi do klienta usłanej różami, ale trzy modele w segmencie to jeszcze nie tłok.

Zobacz także:
REKLAMA