Mercedes klasa S Coupe - Prior Design na szeroko

Obniżony, poszerzony i do tego na eleganckich 20-calowych kołach. Oto klasa S Coupe z pakietem przygotowanym przez firmę Prior Design.  

Mercedes S Coupe Prior Design
Mercedes klasa S Coupe Prior Design
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 445 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Prior Design przyzwyczaił nas do agresywnie wyglądających projektów aut. Tym razem na warsztat tunera trafił Mercedes klasy S Coupe. Ten samochód bardziej zwraca uwagę, niż ostatnia propozycja na bazie topowego modelu stworzona przez Carrlsona.

Firma rodem zza Odry przygotowała elementy nadwozia z włókna szklanego. Szeroki zderzak ma duże wloty powietrza z szarymi elementami. Do tego samochód ma zamontowane atletycznie wyglądające nadkola z ogromnymi wylotami powietrza, potężne nakładki na progi oraz tylny zderzak z romboidalnym końcówkami wydechu rozdzielono dyfuzorem. Bagażnik zdobi nieduży spojler. A na pokrywie silnika znaleźć można szeroki wylot. 

Auto ma o 120 mm poszerzony przedni i o 200 mm tylny rozstaw kół w stosunku do seryjnej klasy S Coupe. Prior Design zamontował w zmodyfikowanym samochodzie utwardzone zawieszenie H&R oraz trzyczęściowe, kute obręcze kół ze stopów lekkich. Mają one rozmiar 22-cali. Założono na nie opony w rozmiarze 265/30 z przodu i 315/25 z tyłu. Za dodatkową opłatą niemiecki tuner oferuje do zestawu także 23-calowe koła.

Mercedes S Coupe Prior Design
Mercedes klasa S Coupe Prior Design

Niemcy nie przedstawiają zdjęć wnętrza, ale znani są ze stosowania w swoich autach tapicerek, w których dominującym materiałem jest alcantara. Poza tym nie brakuje skórzanych elementów i mocno kontrastowego przeszycia.

Prior Design nie mówi nic na temat modyfikacji mechanicznych, stąd należy twierdzić, że parametry silnika nie uległy zmianie. Także cena modyfikacji nie jest znana. Nazwę pakietu do Priora podajemy jako czystą formalność - PD75SC.

Zobacz także:
REKLAMA