MiVue 886 – Nocne dowody

Mio wprowadza na rynek kamerę samochodową MiVue 886, która zapewnia wysokiej jakości nagranie niezależnie od poru dnia i roku.

Wideorejestrator materiały prasowe
Wideorejestrator

Stłuczka, wypadek, czy odkrycie niewidzianej wcześniej rysy na karoserii auta… Każda z takich sytuacji jest stresująca dla kierowców i oznacza ryzyko drogich napraw. Aby nieprzewidziane koszty można było pokryć z ubezpieczenia, niezbędne są dowody, że to nie kierowca spowodował szkodę. Wtedy z pomocą przychodzą kamery samochodowe, szczególnie te, których jakość nagrania jest na najwyższym poziomie i pozwala uchwycić szczegóły.

Najnowsza Mio MiVue 886 ma większy niż w innych wideorejestratorach sensor 1/1.8, funkcję HDR (High Dynamic Range) oraz autorskie rozwiązanie Mio™ Night Vision Ultra. Tylko połączenie najwyższej jakości podzespołów i odpowiedniej technologii gwarantuje jaśniejsze, wyraźniejsze i bardziej nasycone kolorami obrazy nawet w słabych warunkach oświetleniowych. MiVue 886 posiada rzeczywisty kąt widzenia wynoszący 160 stopni co pozwala na rejestrację szczegółów znajdujących się na poboczu. To, co wyróżnia MiVue 886 i ma kluczowe znaczenie dla wiarygodności nagrania, to płynność odtwarzanego obrazu oraz jego szczegółowość. Użytkownik ma do dyspozycji aż 6 ustawień rozdzielczości, w tym możliwość nagrywania w tempie 120 FPS przy rozdzielczości Full HD.

Dzięki zastosowaniu funkcji HDR Mio MiVue 886 rejestruje wiele klatek w rozdzielczości 2K z różnymi wartościami ekspozycji. Następnie łączy te klatki, aby otworzyć jeden obraz. Jest on bardziej czytelny, wyrazisty, nasycony. Pozwala to na odczytanie tablic rejestracyjnych pojazdów nawet w ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych.

Gdy silnik jest wyłączony, MiVue 886 automatycznie przełącza się na Inteligentny tryb parkingowy (wykrywanie ruchu i uderzenia) lub Pasywny tryb parkingowy (tylko wykrywanie uderzenia). Dla klientów oczekujących stałego nagrywania, Mio dodało tryb poklatkowy, który jest dostępny przy wyborze Inteligentnego trybu parkingowego, który wykonuje sekwencję klatek na sekundę, aby zarejestrować zmiany, które zachodzą powoli w czasie.
Kamera MiVue 886 zapisuje pliki na karcie SD, nie co minutę ale co sekundę. Taka częstotliwość zapewnia maksymalną ochronę danych.. Format wideo MP4(H.264) pozwala na większą kompatybilność z systemami Windows, iOS i Android. Należy pamiętać iż takiej klasy sprzęt wymaga wsparcia również odpowiedniej karty SD, rekomendowane są typy U3 z 256GB pojemności.
Mio wyposażone jest w unikalną funkcję ostrzeżeń przed odcinkowym pomiarem prędkości. Kombinacja odpowiednich algorytmów i technologii GPS pozwala na szybką kalkulację czasu oraz odległości względem pomiaru oraz obliczenie dystansu do końca odcinka. Cena urządzania to 1099 PLN.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA