Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.8

Michał Żebrowski przesiadł się na Mercedesa ML

Aktor i współwłaściciel teatru 6. piętro odebrał kluczyki do nowego Mercedesa ML. Jego wybór to wersja 350 BlueTEC 4MATIC. 

Michał Żebrowski w Mercedesie ML

Nowy samochód aktora – błękitny Mercedes ML 350 BlueTEC 4MATIC – został wyposażony m.in. w panoramiczny dach, podgrzewane i wentylowane przednie fotele oraz system multimedialny COMAND Online z dostępem do internetu. Sportowy charakter ML-a podkreśla pakiet AMG, a o bezpieczeństwo dbają m.in. inteligentne reflektory z asystentem świateł drogowych oraz układ monitorujący „martwe pole”.

„Mercedes to gwarancja bezpieczeństwa mojej rodziny. Nie tylko pewnie się prowadzi, ale wiem, że w obliczu niebezpieczeństwa równie pewnie nas ochroni. Ma komplet poduszek powietrznych oraz systemów wspomagających – dzięki temu zawsze mam do niego zaufanie. A gdy trzeba przewieźć wózek, rower, narty czy zabawki, każdy rodzic doceni jego pojemny bagażnik i liczne schowki” – mówi Michał Żebrowski.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  A kto bogatemu zabroni :)

  beret, 2014-12-28 09:35:43
 • avatar
  zgłoś
  <p>Aktor i współwłaściciel teatru 6. piętro odebrał kluczyki do nowego Mercedesa ML. Jego wybór to wersja 350 BlueTEC 4MATIC.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Mercedes-ML-BlueTEC,18669,1">Zobacz artykuł</a>
  auto motor i sport, 2014-12-23 12:35:52
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij