Milion Transporterów T5

Milionowy Transporter T5
Milionowy VW Transporter T5
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 129 162 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4, kombi van-4, skrzynia-2
SPRAWDŹ OFERTY

"T5 jest numerem jeden w segmencie, w zestawieniu rejestracji nowych samochodów w Europie." - powiedział Stephan Schaller, dyrektor zarządzający marki Volkswagen Samochody Użytkowe podczas ceremonii w fabryce w Hanowerze.

Transporter T5 jest bestsellerem w Europie. W ubiegłym roku Volkswagen Samochody Użytkowe dostarczył klientom 178 000 tych samochodów. W Polsce w 2008 roku T5 znalazł 2 707 nabywców i tym samym uzyskał najlepszy wynik w segmencie. Udział w rynku modelu T5 w minionym roku w naszym kraju wyniósł aż 21,4 %.

Historia sukcesu obecnej wersji Transportera rozpoczęła się 3 marca 2003 roku wraz z uruchomieniem produkcji. Transporter T5 powstaje w dwóch zakładach Volkswagena: w Hanowerze oraz w Poznaniu. Wersje furgon, kombi, Caravelle oraz Multivan są produkowane w Niemczech.

W Polsce wytwarzane są samochody kombi oraz nadwozia pod zabudowę, pojedyncza kabina i podwójna kabina na ramie ze skrzynią ładunkową. Decydując się na Volkswagena Transportera T5 klienci mogą wybierać spośród dwóch rozstawów osi, trzech wysokości dachu i 6 jednostek napędowych. Samochód oferowany jest także z automatyczną skrzynią biegów oraz napędem na wszystkie koła 4Motion.

 

REKLAMA
Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA