[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Mini Countryman Park Lane: „Wieśniak” w specjalnej wersji

Wydawałoby się, że brytyjski crossover od początku oferował wiele możliwości personalizacji nadwozia, dając wyróżnić się kierowcy na drodze. Do oferty wkracza właśnie jego nowa wersja: Mini Countryman Park Lane. 

Zacznijmy jednak od odrobiny nieodległej historii i przyjrzyjmy się związkowi Miniaków z plakietkami Park Lane. Po raz pierwszy ozdobiła ona karoserię brytyjskiego malucha w roku 1987 i wskazywała na wyszukane wyposażenie i wykończenie klasycznego autka. A samo „Park Lane”? Cóż to w zasadzie oznacza? To nic innego jak nazwa luksusowej ulicy, znajdującej się przy Hyde Parku w Londynie, gdzie mieści się nie mniej prestiżowy salon tego brytyjskiego producenta.

To, co najbardziej odróżnia tę wersję od innych, nie mniej interesujących wersji, to specjalny schemat kolorystyczny opracowany właśnie na potrzeby debiutującej odmiany. Dwoma przewodnimi barwami są: znajomo, choć w dość herbaciany sposób brzmiący kolor Earl Grey oraz drugi - Oak Red, który znajdziemy na dachu, lusterkach oraz na opcjonalnych, zadziornych pasach biegnących wzdłuż nadwozia. Do tak dobranych kolorów idealnie pasują 18-calowe alufelgi Turbo Fan Dark Grey.

   

We wnętrzu wersji Park Lane nie znajdziemy wielkich zmian w stosunku do standardowego Countrymana. Nie ma jednak co narzekać, bo przecież oryginalność kokpitu i całego wnętrza dostajemy już na „dzień dobry”. Kilka emblematów „Park Lane” i zdobienie elementów kokpitu w schemacie Cross Stripe Grey to wszystko, co przypomina o wyjątkowości modelu.

Swojego „Wieśniaka” w wersji Park Lane możecie wyposażyć w jeden z aż 6 silników. Po równo: 3 diesle i 3 „benzyniaki”. To co cieszy to fakt, że aż 4 z nich mogą być połączone z napędem na cztery koła. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie pośród tych 4-cylindrowych jednostek. Nie brakuje ekonomicznych diesli ani dynamicznych jednostek benzynowych z  topową odmianą John Cooper Works (218 KM) na szczycie. 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij