[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Mini Countryman – premiera hybrydy na Motor Show

Mini Cooper S E Countryman ALL4 pojawi się na targach poznańskich. Będzie go można obejrzeć już w najbliższy czwartek w pawilonie nr 3. 

Mini Countryman S E Mini Countryman S E

To pierwszy model hybrydowy plug-in stworzony przez tę markę. Obok przystosowania do codziennych warunków na drodze, daje nam jeszcze możliwość jazdy na samym silniku elektrycznym. Jego zasięg to około 40 km. Wtedy nie emitujemy dwutlenku węgla. W połączeniu jego pracy ze spalinową jednostką napędową uzyskujemy 224 KM. Przyspieszenie od zera do setki wynosi 6,8 sekundy. 

Napęd hybrydowy w Mini Cooperze S E Countryman ALL4 obejmuje trzycylindrowy silnik benzynowy TwinPower Turbo oraz synchroniczny silnik elektryczny. Pierwszy przenosi moc przez sześciobiegową skrzynię biegów na przednie koła. Natomiast drugi przez dwustopniową przekładnię generuje moc na tylne koła. W ten sposób otrzymujemy napęd 4x4. 

Dzięki programowi Mini Driving Modes możemy dokonać indywidualnych zmian ustawień pojazdu. W wyposażeniu obecne są jeszcze trójramienna skórzana kierownica, nawigacja z radiem oraz monitor pokładowy 6,5-calowy.

REKLAMA

Samochód będzie można oglądać na salonie samochodowym Motor Show w Poznaniu już o 6 kwietnia.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij