Mio MiVue C545 – kamera z szybkością nagrywania 60 kl./s

Mio wprowadziła na rynek nową kamerę samochodową Mio MiVue C545 nagrywającą z szybkością 60 kl./s, z funkcją HDR oraz z pasywnym trybem parkingowym.

Mio materiały prasowe
Mio

Nagrania z wideorejestratorów stały kluczowym dowodem w razie ewentualnej kolizji. Jednak żeby ten materiał był wartościowy, jakość obrazu powinna być na odpowiednim poziomie.
MiVue C545 to następca modelu MiVue C540 – cenionego wśród kierowców rejestratora jazdy ze średniej półki cenowej. Nowa kamera umożliwia nagrywanie materiałów filmowych z szybkością 60 kl./s. Takie rozwiązanie w porównaniu z szybkością nagrywania 30 klatek/s, zapewnia podwojoną gęstość zapisu danych, a tym samym umożliwia uzyskanie obrazu wideo o bardzo dużej szczegółowości i płynności przy znacznych prędkościach i w słabym oświetleniu. Kamera Mio MiVue C545 jest wyposażona w funkcję HDR (High Dynamic Range). Dzięki temu kamera rejestruje wiele klatek o różnych wartościach ekspozycji i łączy te klatki, tworząc pojedynczy obraz, który jest jaśniejszy i z mniejszą ilością szumów. Funkcja ta okaże się szczególnie przydatna przy nagrywaniu innych pojazdów – ich tablice rejestracyjne będą zawsze wyraźne i dobrze widoczne. Mio MiVue C545 jest więc świetną kamerą dla tych osób, które poszukują wysokiej jakości produktu w przystępnej cenie. Kamerę Mio MiVue C545 można doposażyć w kartę SD o pojemności 256 GB.
Dzięki pasywnemu trybowi parkingowemu podtrzymywanemu bateryjnie nawet przez 48 godzin w gotowości, Mio MiVue C545 automatycznie rozpocznie nagrywanie po wykryciu drgań i wstrząsów. Przy zastosowaniu stałego zasilania Mio SmartBox III, kamera może działać w aktywnym trybie parkingowym do 36 godzin. Wideorejestrator Mio MiVue C545 jest także wyposażony w obiektyw z przesłoną F1.8. Dzięki technologii Mio Night Vision, która rozjaśnia nagrania oraz wydobywa najważniejsze szczegóły. A jeżeli na drodze dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, czujnik przeciążeń G-Sensor zagwarantuje, że nagrany materiał zostanie automatycznie umieszczony w bezpiecznym katalogu. Mio MiVue C545 kosztuje 399 zł.

 

REKLAMA