[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Mitsubishi ASX 2018 już w polskich salonach

W polskich salonach zadebiutował Mitsubishi ASX 2018 w wersji po ostatnim face liftingu. Znamy już cenę SUV-a.

Mitsubishi ASX 2018 Mitsubishi ASX 2018

Najpopularniejszy w Polsce model marki spod znaku Trzech Diamentów przeszedł drobne modyfikacje wnętrza i nadwozia, lepiej wyciszono kabinę a na liście wyposażenia znalazły się najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

Po wyprodukowaniu ponad 1,2 miliona sztuk od premiery modelu w 2010 roku (do końca czerwca 2017), ASX stał się prawdziwym bestsellerem marki. Trzeba przyznać, że trafił na rynek w idealnym momencie, pokrywającym się z okresem najszybszego wzrostu sprzedaży samochodów SUV z segmentu C.

Samochód otrzymał stylizację przedniej części nadwozia zgodną z koncepcją nazwaną przez Mitsubishi Motors "Dynamiczną tarczą”, a ASX-a w tej formie zaprezentowano na salonie w Genewie w 2016 roku.

REKLAMA

REKLAMA

Mitsubishi ASX 2018 Mitsubishi ASX 2018

Na rok modelowy 2018 przednia część samochodu nabrała mocniejszego wyrazu, dzięki wprowadzeniu smukłej środkowej chromowanej listwy wlotu powietrza i nowych, diodowych świateł do jazdy dziennej, uformowanych w kształt pochylonego ostrza i umieszczonych w zderzaku.

Z tyłu, ostrzej zarysowany zderzak wyposażono w umieszczone w narożnikach światła odblaskowe w kształcie litery "C" i smukłe światło przeciwmgielne LED w jego środkowej części. 

REKLAMA

Mitsubishi ASX 2018 Mitsubishi ASX 2018

W gamie lakierów nadwozia znajdzie się też nowy kolor nazwany "Sterling Silver”. Zapewnia on głębsze i intensywniejsze refleksy świetlne, niż poprzednio oferowany kolor “Cool Silver”.

Nowy projekt wnętrza obejmuje górną część konsoli centralnej, metalizowane akcenty dolnej części tej konsoli, nowe miękkie osłony boczne po jej obu stronach z kontrastowymi szwami, pokrywę konsoli centralnej z podłokietnikiem oraz nową, wyściełaną tapicerkę drzwi i srebrzyste wykończenie panelu sterowania otwieraniem okien.

REKLAMA

REKLAMA

Mitsubishi ASX 2018 Mitsubishi ASX 2018

W Mitsubishi ASX 2018 znacząco poprawiono wyciszenie wnętrza poprzez obfitsze stosowanie materiałów dźwiękochłonnych. O bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów dbają nowe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa: system łagodzenia kolizji czołowych (FCM) i układ ostrzegania o opuszczaniu pasa ruchu (LDW).

W polskiej ofercie Mitsubishi ASX 2018 jest oferowany w 5 wersjach wyposażenia i 7 kolorach nadwozia, z benzynowym silnikiem 1.6 MIVEC o mocy 117 KM, współpracującym z 5-biegową, manualną skrzynią biegów i napędem na przednią oś.

REKLAMA

Mitsubishi ASX 2018 Mitsubishi ASX 2018

W podstawowej specyfikacji 1.6 MIVEC Inform znajdziemy między innymi:

  • systemy stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji oraz wspomagania ruszania pod górę,
  • 7 poduszek bezpieczeństwa,
  • tylne światła LED,
  • klimatyzację,
  • kolorowy wyświetlacz wielofunkcyjny LCD,
  • elektrycznie sterowane szyby i lusterka boczne,
  • antenę dachową w kształcie płetwy rekina,
  • radioodtwarzacz CD/MP3 z 4 głośnikami.

Ceny zmodernizowanego Mitsubishi ASX 2018 zaczynają się obecnie od 65 490 zł.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij