Mitsubishi ASX 2019 – nowe ceny i wyposażenie

W polskich salonach Mitsubishi pojawiła się najnowsza wersja modelu ASX, z lepszym wyposażeniem i nowymi wersjami.

Mitsubishi ASX 2019 Materiały prasowe
Mitsubishi ASX 2019, fot. P.Poręcki/Mitsubishi
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

ASX to najpopularniejszy model w gamie Mitsubishi. SUV z roku modelowego 2019 będzie oferowany w siedmiu wersjach wyposażenia i ośmiu kolorach nadwozia, w tym trzech nowych:

REKLAMA
  • Intense Plus Safety, wzbogaconym o ważne systemy bezpieczeństwa - BSW, monitorujący martwe pole oraz RCTA - ostrzegający o ruchu poprzecznym z tyłu podczas cofania,
  • Blue Sky Edition z relingami dachowymi i panoramicznym szklanym dachem,
  • Black Edition, a w nim 18-calowe, aluminiowe obręcze kół w kolorze czarnym, czarną dolną osłonę zderzaka, lakierowane na czarno osłony bocznych lusterek, relingi dachowe, panoramiczny szklany dach i czerwone przeszycia kierownicy oraz gałki dźwigni zmiany biegów.

Mitsubishi ASX 2019 Black Edition jest dostępne w pięciu kolorach nadwozia – metalizowanych - niebieskim, czerwonym, grafitowym i czarnym oraz białym, perłowym.

Wzbogacono także listę wyposażenia dotychczasowych wersji – we wszystkich specyfikacjach znajdziemy teraz światła do jazdy dziennej LED, a odmiana Invite oferuje nowe, 16-calowe aluminiowe obręcze kół.

REKLAMA

REKLAMA

Mitsubishi ASX 2019 Materiały prasowe
Mitsubishi ASX 2019, fot. P.Poręcki/Mitsubishi

W ofercie pozostaje pakiet Blue Edition, z karoserią w niebieskim, metalizowanym kolorze i dodatkowymi elementami wyposażenia - chromowanymi listwami ozdobnymi na dole drzwi.

Mitsubishi ASX 2019 jest dostępny z benzynowym silnikiem 1.6 MIVEC o mocy 117 KM, współpracującym z 5-biegową, manualną skrzynią biegów i napędem na przednią oś. Silnik spełnia najnowsze normy emisji spalin Euro 6d-Temp.

Ceny Mitsubishi ASX 2019 startują obecnie od poziomu 59 990 zł. Samochód w wersji1.6 Inform dostępny jest dodatkowo ze zniżką w wysokości 10 000 zł i promocyjny pakiet ubezpieczeniowy.

Zobacz także: Mitsubishi Space Star wrócił do Polski

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA