REKLAMA

Mitsubishi ASX Insport – Sportowe tradycje

W polskich salonach Mitsubishi pojawiła się limitowana do 100 egzemplarzy wersja modelu Mitsubishi ASX o nazwie Insport.

Mitsubishi ASX Insport materiały prasowe
Mitsubishi ASX Insport
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Stworzona na bazie wersji Intense Plus, limitowana do 100 sztuk wersja Mitsubishi ASX Insport
wyróżnia połączeniem czerni z czerwienią oraz bogatym wyposażeniem. Znajdziemy w niej czarne, 18-calowe felgi z czerwonymi elementami dekoracyjnymi, czarne osłony lusterek i obramowania szyb bocznych oraz atrapę chłodnicy. Charakterystyczne elementy kolorystyczne pojawiły się też na zderzakach.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Ekskluzywny charakter we wnętrzu zapewnia skórzana tapicerka z elementami materiałowymi z czarną podsufitką, czerwone przeszycia na kierownicy, uchwycie dźwigni hamulca postojowego i gałce dźwigni zmiany biegów oraz środkowy tunel wykończony miękkim tworzywem. Jak pokazują badania nowoczesny system multimedialny, światła ledowe, automatyczna przekładnia oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa to elementy szczególnie cenione wśród klientów. Wszystko to znajdziemy w Mitsubishi ASX Insport. Pod maską pracuje wolnossący silnik MIVEC o pojemności 2 l, mocy 150 KM (195 Nm), który współpracuje z przekładnią CVT.

Mitsubishi ASX Insport - 4000 zł zysku

Wartość pakietu Insport to 10 tys. zł, a składa się na niego zestaw elementów stylizacyjnych o wartości 5000 zł, tapicerka skórzano-materiałowa o wartości 2700 zł i lakier metalizowany lub perłowy, który jest wart 2300 zł. W ramach promocyjnej oferty klienci zdecydowani na zakup Mitsubishi ASX Insport zapłacą za ten pakiet jedynie 6 tys. zł, co oznacza aż 4 tys. zł zysku. Samochód objęty jest 5-letnią opieką gwarancyjną producenta i limitem do 100 tys. km. Z pakietem Mitsubishi Assistance przebieg nie jest limitowany.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA