Mitsubishi ASX z pełnym odliczeniem VAT-u

Mitsubishi, ASX
Przód w duchu Jet Fighterów Mitsubishi; w zakrętach nadwozie lekko się przechyla
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 45 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

W polskich salonach  Mitsubishi można już składać zamówienia na Mitsubishi ASX 4WD z 4 osobową homologacją ciężarową. Pozwala to na odliczenie 100% podatku VAT przy zakupie tego auta. Dzięki temu crossover ASX w wersjach z napędem na 4 koła kupowany przez właścicieli firm jest tańszy o 22% i kosztuje obecnie od 72 122 zł netto.

Czteroosobowe ASX-y z homologacją ciężarową dostępne są z silnikiem 1,8 DID w obu wersjach "mocowych" - 117 i 150 KM, we wszystkich wersjach wyposażenia.

Dopłata za homologację ciężarową wynosi 2 500 PLN brutto.

Ogólnie w Polsce oferowanych jest 21 wersji Mitsubishi ASX z 3 silnikami: niskoprężnym silnikiem Diesla o pojemności 1.8 litra i mocy 117 lub 150 KM i nową benzynową jednostką 1.6 litra o mocy 117KM. Wszystkie wersje Mitsubishi ASX są wyposażone w klimatyzację. Wśród elementów wyposażenia ASX-a znajdują się też dodatki takie jak tylna kamera parkowania, panoramiczny, szklany dach, system audio najwyższej klasy 710W Rockford Fosgate, wbudowany układ nawigacji z dyskiem twardym i 7-calowym wyświetlaczem LCD, system łączności obsługą w technologii Bluetooth oraz portami USB czy system ETACS.

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA