[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mitsubishi Eclipse Cross w teście zderzeniowym ANCAP

Mitsubishi Eclipse Cross zdobył komplet pięciu gwiazdek w testach zderzeniowych ANCAP, z notą 97 proc. w kategorii "ochrona pasażerów".

Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross

Australijska organizacja przeprowadzająca testy zderzeniowe samochodów (ANCAP) przyznała nowemu Mitsubishi Eclipse Cross SUV Coupe najwyższą notę pięciu gwiazdek w przeprowadzonym niedawno teście.

Według informacji ANCAP, Mitsubishi Eclipse Cross uzyskał ocenę 97 proc. w kategorii "ochrona dorosłych pasażerów" (Adult Occupant Protection) oraz 80 proc. w kategorii ochrony pieszych.

Bardzo dobrze zadziałał w japońskim SUV-ie nowy system zapobiegania kolizjom, a zderzenia udało się uniknąć lub miały łagodne skutki we wszystkich scenariuszach testowych i przy wszystkich testowanych prędkościach.

Ogólnie rzecz biorąc, Mitsubishi Eclipse Cross uzyskał maksymalną liczbę punktów we wszystkich testach, dzięki czemu otrzymał najwyższą możliwą ocenę bezpieczeństwa. Pięć gwiazdek ANCAP zostanie przyznane wszystkim wersjom Mitsubishi Eclipse Cross.

REKLAMA

REKLAMA

Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross

- Australijscy konsumenci są rozpieszczani wyborem w segmencie SUV, więc dobrze się składa, że nowe Mitsubishi Eclipse Cross pojawia się w sprzedaży z najwyższą oceną bezpieczeństwa ANCAP. Eclipse Cross uzyskał wynik w kategorii ochrona pasażerów na poziomie 97 proc. - jest to drugi najwyższy rezultat w tej kategorii i najwyższy w swojej klasie - podsumował wyniki dyrektor generalny ANCAP, James Goodwin.

Przypomnijmy, że niedawno nowy model Mitsubishi Eclipse Cross otrzymał maksymalną notę pięciu gwiazdek w testach zderzeniowych przyznawanych przez Euro NCAP. 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij