[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mitsubishi Evolution powraca w nowym stylu

Mitsubishi Motors zaprezentuje na nadchodzących targach motoryzacyjnych w Tokio model e-Evolution Concept.

Mitsubishi e-Evolution Concept Mitsubishi e-Evolution Concept

Mitsubishi przesłało w komunikacie prasowym dość lakoniczną informację o gorącej premierze podczas 45. edycji Tokyo Motor Show, która odbędzie się na przełomie października i listopada.

Jak czytamy w informacji przesłanej dziennikarzom motoryzacyjnym, będzie to dla firmy "wyjątkowe wydarzenie i prawdziwy kamień milowy". Co więcej, debiut koncepcyjnego modelu Japończycy nazywają "swoim nowym sztandarem", pokazującym przyszłość marki.

Symbolem tej "nowej epoki" w działalności marki ma być światowa premiera nowego samochodu koncepcyjnego, Mitsubishi e-Evolution Concept.

Jest to samochód, którego nazwa przyprawia o gęsią skórkę fanów marki. Nawiązuje bowiem bezpośrednio do rajdowej legendy i zarazem cywilnego modelu o mocnych rajdowych korzeniach - Mitsubishi Lancera Evolution.

REKLAMA

REKLAMA

Model e-Evolution Concept ma dysponować "niesamowitymi osiągami" i łączyć w sobie specjalność Mitsubishi Motors, czyli napęd 4WD, z ogromną wiedzą na temat napędów elektrycznych oraz... zaawansowaną sztuczną inteligencją.

Będziemy mieć zatem do czynienia z samochodem o sportowych osiągach, napędzany silnikiem elektrycznym, wyposażonym w systemy autonomicznej jazdy. Wygląda na to, że Tesli przybędzie kolejny rywal.

Co więcej, wszystko to opakowane zostało w dynamiczną i drapieżną sylwetkę SUV-a w stylu coupe. Zobaczcie zresztą sami na załączone zdjęcie, przedstawiające tył konceptu.

Mitsubishi e-Evolution Concept

REKLAMA

Oczywiście, że wersja produkcyjna będzie nieco spokojniej stylizowana, choć Mitsubishi przyzwyczaiło nas w ostatnich latach do tego, że od konceptu do modelu seryjnego droga nie jest wcale tak daleka. Wystarczy spojrzeć na model Eclipse Cross.

Mitsubishi Eclipse Cross

Czy e-Evolution Concept można w pewnym sensie traktować jako następcę Lancera Evolution? Raptem kilka miesięcy temu przedstawiciele marki zapowiadali, że kolejny model "Evo" niekoniecznie musi być sedanem. Co więcej, zasugerowano wtedy właśnie SUV-a.

Kiedy możemy spodziewać się produkcyjnego modelu w salonach sprzedaży? Na to jest zdecydowanie za wcześnie. Mitsubishi wspominało jednak, że wyczynowy, sportowy model zostanie pokazany w ciągu najbliższych sześciu lat. Przygotujcie się więc na... 2023 rok.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij