[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mitsubishi L200 Black Edition w Polsce

W polskich salonach Mitsubishi zadebiutowała specjalna wersja pickupa Mitsubishi L200 2018 o nazwie Black Edition.

Mitsubishi L200 Black Edition Mitsubishi L200 Black Edition

Polski oddział Mitsubishi poszerza swoją ofertę o specjalną edycję pick-upa L200. Samochód jest dostępny w cenach zaczynających się od 135 tys. złotych. W zamian otrzymujemy bogate wyposażenie i efektowny wygląd samochodu.

W skład pakietu Black Edition, dostępnego dla Mitsubishi L200, wchodzą:

 • atrapa chłodnicy,
 • poszerzenia nadkoli,
 • obudowy lusterek,
 • klamki zewnętrzne,
 • stopnie boczne,
 • aluminiowe obręcze kół w kolorze czarnym.

REKLAMA

Mitsubishi L200 Black Edition Mitsubishi L200 Black Edition

Limitowana seria, którą zbudowano w oparciu o specyfikację 2.4 DID High Power Double Cab 4WD Intense Plus, ma dodatkowo system dostępu bezkluczykowego KOS, światła LED do jazdy dziennej i biksenonowe przednie reflektory.

Mitsubishi L200 Black jest dostępne z turbodoładowanym silnikiem Diesla o pojemności 2,4 litra i mocy 181 KM, w połączeniu z manualną, sześciobiegową przekładnią lub automatyczną skrzynią biegów.

Mitsubishi L200 Black Edition Mitsubishi L200 Black Edition

Mitsubishi L200 standardowo oferuje, opracowany przez MMC, stały napęd wszystkich kół "Super Select 4WD II" z reduktorem, który jest załączany za pomocą obrotowego elektronicznego przełącznika na konsoli środkowej. Dodatkowo podział momentu napędowego w proporcji 40:60 gwarantuje dobre własności jezdne samochodu.

Możliwe jest przełączanie pomiędzy trybami jazdy 2WD i 4WD bez zatrzymywania samochodu (przy prędkości poniżej 100 km/h), bez względu na aktualny rodzaj nawierzchni. Dużym atutem systemu Super Select jest ustawienie “4H” stałego napędu 4WD, czyli możliwość korzystania z niego przy dowolnej prędkości jazdy i na dowolnym rodzaju nawierzchni. Jest to wciąż rzadkość w tym segmencie rynkowym, szczególnie w samochodach dysponujących reduktorem.

Mitsubishi L200 Black Edition Mitsubishi L200 Black Edition

W Mitsubishi L200 Black Edition, oprócz dodatkowych elementów tej specjalnej wersji, znajdziemy wyjątkowo bogate wyposażenie:

 • zestaw głośnomówiący Bluetooth,
 • tempomat ze sterowaniem w kierownicy,
 • automatyczną klimatyzację,
 • elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane lusterka boczne z kierunkowskazami,
 • radioodtwarzacz CD/MP3 2DIN z dotykowym, wielofunkcyjnym wyświetlaczem i 6 głośnikami,
 • 12 systemów bezpieczeństwa.

Przy zakupie specjalnej wersji Mitsubishi L200 2018 Black Edition można obecnie liczyć na zniżkę w wysokości 9 tys. zł i możliwość skorzystania z promocyjnego pakietu ubezpieczenia. Obecna cena nowego pickupa, z uwzględnieniem zniżki, to 134 790 zł w przypadku wersji 2.4 DID High Power Double Cab 4WD.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij