REKLAMA

Mitsubishi L200 na torze Silverstone

Tor wyścigowy i terenowy pick-up to dwie różne bajki. Okazuje się jednak, że tylko pozornie. Władze toru Silverstone zainwestowały bowiem właśnie w zakup ponad 20 Mitsubishi L200, które będą wsparciem dla obsługi legendarnego obiektu.

Mitsubishi L200 Monster
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tor wyścigowy Silverstone, kultowe miejsce brytyjskiego motorsportu, będzie terenem działania floty samochodów Mitsubishi L200. Władze obiektu zakupiły 21 modeli Mitsubishi L200 w wersji z napędem na wszystkie koła. Będą one używane do zadań operacyjnych i technicznych, związanych z działalnością toru.

Mitsubishi L200 dobrze radzi sobie w terenie, przewiezie spory ładunek czy pociągnie dużą, 3,1-tonową przyczepę. To wszystko pozwoli na jego wykorzystanie do różnych prac na torze – m.in. przez służby techniczne do holowania pojazdów oraz przez służby zabezpieczenia obiektu.

REKLAMA

REKLAMA

Mitsubishi L200 Monster

Flota Mitsubishi L200 na torze Silverstone składa się z ośmiu modeli z pojedynczą kabiną (single cab), jedenastu z kabiną podwójną (double cab) oraz dwóch z kabiną klubową (club cab). Zastąpią one poprzednie wersje Mitsubishi L200 oraz pojazdy innego producenta.

Każdy z modeli Mitsubishi L200 będzie się wyróżniał efektownym oklejeniem w barwach Silverstone i firmy JCT600 VLS - działu leasingowego renomowanej, motoryzacyjnej grupy biznesowej JCT600. Wszystkie wersje są napędzane 2,4-litrowym turbodieslem, współpracującym z sześciobiegową manualną skrzynią biegów.

REKLAMA

Mitsubishi L200 Monster

Firma JCT600 VLS dostosowała pojazdy do wymogów służb obsługi toru Silverstone, uzupełniając bogate wyposażenie standardowe L200 o wiele specjalistycznych dodatków. W zależności od zastosowania, Mitsubishi L200 zostały zamówione z zabudowami, dachowym oświetleniem ostrzegawczym, hakami holowniczymi i bagażnikami.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA