REKLAMA

Mitsubishi Outlander PHEV - Premiera online

Mitsubishi zorganizowało prezentację Outlandera PHEV online z poszanowaniem wszelkich obecnych ograniczeń. Samochód pokazał ambasador marki Bartłomiej Topa.

Mitsubishi Outlander PHEV materiały prasowe
Mitsubishi Outlander PHEV
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 106 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

„Mam nadzieję, że motto #zostańwdomu wzięliście sobie do serca. Postanowiliśmy zaprezentować wam model Mitsubishi Outlander 2020 bez wychodzenia z domu” – powiedział Bartłomiej Topa na wstępie filmu. Mitsubishi Outlander PHEV 2020 najpopularniejszy na świecie i w Europie samochód SUV z elektrycznym napędem hybrydowym i zasilaniem z gniazdka (plug-in) niebawem pojawi się w salonach.

REKLAMA

Mitsubishi Outlander PHEV - dwa oblicza

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Wszechstronność Outlandera PHEV polega także na tym, że kiedy chcemy, pojazd jest napędzany wyłącznie silnikami elektrycznymi – np. w strefie bezemisyjnej, zaś napęd hybrydowy umożliwi nam dłuższą podróż. Mitsubishi Outlander PHEV 2020 wykorzystuje innowacyjny, usprawniony mechanicznie układ napędowy o mocy 224 KM, składający się z silnika elektrycznego napędzającego przednią oś i silnika elektrycznego dla osi tylnej wspierany przez nowego benzyniaka o pojemności 2,4 litra.

Chcesz być na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami? Dołącz do naszej grupy na facebooku

Mitsubishi Outlander PHEV - 8 lat gwarancji

Nabywcy Mitsubishi Outlandera PHEV 2020 otrzymują aż 8 lat gwarancji (do przebiegu 160 000 km) na elektryczny układ napędowy wraz z akumulatorami. Cały pojazd jest objęty 5-letnią gwarancją z limitem 100 000 km. Miesięczne raty przy zakupie nowego modelu Mitsubishi Outlander PHEV startują już od 1 908 zł netto w przypadku leasingu i 1 996 zł brutto dla kredytu.

Zobacz także:

 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA