REKLAMA

Mitsubishi Outlander PHEV w cenie benzynowego

Czyżby przełom w cennikach hybryd plug-in, które do tej pory były znacząco droższe od wersji spalinowych? Póki co raczej pierwsza jaskółka zmian, bo oto Outlander PHEV chwilowo staniał do poziomu modelu benzynowego.

Mitsubishi Outlander Fot. Jacek Hanusz

Mitsubishi od czasu do czasu przygotowuje szereg promocji na swoje samochody, a obniżki cen są wtedy pięciocyfrowe, gdzie na początku nierzadko widać cyfrę 2, a nawet 3. Tak jest i tym razem, ale z tą różnicą, że jeden z modeli tańszy jest aż o 45 tys. złotych. Mowa o Mitsubishi Outlanderze PHEV, czyli sporej wielkości SUV-ie z napędem hybrydowym typu plug-in.

Dzięki nowej propozycji polskiego importera, ten jeden najpopularniejszy na świecie i w Europie SUV z napędem hybrydowym z zasilaniem z gniazdka (plug-in), jest teraz dostępny w cenie Outlandera z silnikiem benzynowym.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Promocja dotyczy modelu Outlander PHEV MY2020 z tegorocznej produkcji, a więc nie mówimy tu o resztkach pozostałości z poprzedniego rocznika. Za Mitsubishi Outlander PHEV 2020 w wersji wyposażenia Intense klienci zapłacą tyle, ile za model Mitsubishi Outlander w wersji benzynowej.

Cena bazowej wersji Intense zaczyna się już od 137 090 zł. Natomiast kupując ten model w najwyższej specyfikacji Instyle Plus, można zaoszczędzić nawet 45 tys. zł. A to z kolei oznacza, że w porównaniu do cen sprzed promocji, do Outlandera PHEV Instyle Plus można dokupić bazową wersję miejskiego Mitsubishi Space Star, który teraz kosztuje od 40 990 złotych.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Obniżki u Mitsubishi dotyczą także modelu ASX 2020, co wiąże się z korzyściami o wartości do 7800 zł, a model ten można nabyć już za 77 490 zł. Decydując się z kolei na rodzinnego SUV-a Mitsubishi Outlander, zapłacimy mniej o 17 000 zł. Nabywcy SUV-a coupe Mitsubishi Eclipse Cross mogą natomiast liczyć na 14 000 zł zniżki, a przy zakupie pickupa L200 aż 25 000 zł.

Przypomnijmy na koniec, że Mitsubishi podjęło niedawno decyzję o zamrożeniu wprowadzania do Europy nowych generacji aut, a sprzedaż obecnie oferowanych modeli będzie kontynuowana do zakończenia cyklu produkcyjnego.

Ostatnimi modelami jakie pojawią się w polskich salonach będą zatem Eclipse Cross oraz Space Star. Firma zapewnia, że sprzedaż będzie kontynuowana, a użytkownicy samochodów marki Mitsubishi będą mieli zapewnioną obsługę serwisową. Mitsubishi Motors sprzedaje auta w Europie od 1975 roku.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA