[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Mitsubishi Outlander PHEV z nowym silnikiem

Na salonie samochodowym w Genewie Mitsubishi zaprezentuje odświeżonego Outlandera PHEV, który ma przede wszystkim nowy napęd.

Mitsubishi Outlander PHEV 2018 Mitsubishi Outlander PHEV 2018

Podczas genewskiej imprezy Mitsubishi będzie świętować dwa debiuty - europejską premierę koncepcyjnego Mitsubishi e-Evolution i światową premierę nowego Outlandera PHEV 2019, który zostanie wprowadzony na europejski rynek wczesną jesienią.

Zarówno nowy Outlander PHEV, jak i koncepcyjny e-Evolution pokazują kierunek rozwoju firmy - pierwszy z nich już teraz, a drugi na bliską przyszłość.

Kiedy w roku 2013 roku Mitsubishi wprowadziło na rynek model Outlander PHEV, elektryczną hybrydę plug-in, będącą SUV-em napędzanym za pomocą dwóch silników elektrycznych, chyba nikt nie spodziewał się aż takiego sukcesu modelu.

Systematycznie poprawiany, wspierany pozytywną reakcją rynku, Outlander PHEV z pojazdu dla wybranych, stał się właściwie podstawowym produktem marki, biorąc pod uwagę globalną sprzedaż.

REKLAMA

Mitsubishi Outlander PHEV 2018 Mitsubishi Outlander PHEV 2018

Outlander PHEV był najlepiej sprzedającym się samochodem hybrydowym plug-in w Europie w 2015, 2016 i 2017 roku - według danych JATO Dynamics. Do dziś w Europie sprzedano ponad 100 tys. sztuk, a na świecie ponad 140 tys.

Nowy Mitsubishi Outlander PHEV w wersji na rok 2019 oferuje systemy najnowszej generacji, z przełomowymi rozwiązaniami w dziedzinie napędów elektrycznych i w klasie SUV-ów.

Wśród najważniejszych różnic między nowym, a obecnym modelem, można wymienić:

  • Pracująca w cyklu Atkinsona, 2.4-litrowa jednostka, zastąpiła wcześniejszą, 2.0-litrową, pracującą w standardowym cyklu Otto. Pozwala to uzyskać wyższy moment obrotowy, płynniejszą pracę i lepsze osiągi. 
  • Wydajność generatora zwiększono o 10 proc.
  • Moc tylnego silnika zwiększono o 10 proc.
  • Pojemność akumulatora trakcyjnego zwiększono o 15 proc.
  • Moc akumulatora trakcyjnego zwiększono o 10 proc.

W nowym aucie znajdzie się więcej trybów jazdy. Do znanych z poprzednich modeli trybów NORMAL i 4WD LOCK dodano dwa dodatkowe tryby jazdy. Tryb SPORT daje kierowcy bardziej bezpośrednią kontrolę, zapewniając większą przyjemność z jazdy krętymi drogami. Tryb SNOW z kolei zapewnia większą pewność na pokrytych śniegiem lub śliskich nawierzchniach, wykorzystując napęd na cztery koła.

REKLAMA

Mitsubishi Outlander PHEV 2018 Mitsubishi Outlander PHEV 2018

Z zewnątrz odświeżony Outlander PHEV ma kilka ulepszeń. Wśród nich nowe reflektory LED, prostokątne oprawy świateł przeciwmgielnych, mocniej zarysowaną osłonę chłodnicy DYNAMIC SHIELD i przedni płat osłony pod silnikiem.

Bardziej dynamiczny wygląd zapewniają natomiast wieloszprychowe, dwukolorowe felgi o średnicy 18 cali oraz większy tylny spoiler.

W kabinie natomiast producent obiecuje "wrażenie wysokiej jakości" podkreślonej przez pikowaną, skórzaną tapicerkę, zaprojektowane od nowa, profilowane przednie fotele, zmienione przełączniki, nową tablicę przyrządów, nowe wykończenia czy tylne gniazda A/C.

Więcej szczegółów poznamy podczas salonu samochodowego w Genewie, gdzie Mitsubishi Outlander PHEV zostanie oficjalnie zaprezentowany szerokiej publiczności.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 112 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij