[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mitsubishi Pajero Limited Edition w Polsce

W polskich salonach marki Mitsubishi zadebiutowała właśnie specjalna wersja Limited Edition kultowego modelu Pajero.

Mitsubishi Pajero Limited Edition Mitsubishi Pajero Limited Edition

Mitsubishi Pajero to samochód terenowy z prawdziwego zdarzenia, od lat budujący swoją pozycję w świecie off-roadu. Zyskał swoją sławę między innymi dzięki sukcesom w najtrudniejszym terenowym maratonie świata - rajdzie Dakar.

Możliwości terenowe nie oznaczają tu rezygnacji z komfortu, a niezawodność samochodu potwierdzają wyniki rankingów. Solidna konstrukcja Mitsubishi Pajero oparta jest na ramie zintegrowanej z nadwoziem.

REKLAMA

REKLAMA

Mitsubishi Pajero Limited Edition Mitsubishi Pajero Limited Edition

Do napędu auta służy mocny i oszczędny silnik Diesla z turbodoładowaniem, który z pojemności 3,2 litra wyciska moc 190 KM. Napęd przekazywany jest na cztery koła za pomocą systemu Super Select 4WD z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego.

Z silnikiem współpracuje automatyczna, pięciobiegowa skrzynia biegów INVECS-II (Innovative Vehicles Electronic Control System) z sekwencyjnym trybem "Sport Mode", która dopasowuje się do stylu prowadzenia kierowcy i dobiera przełożenia odpowiednio do zapamiętanych danych.

REKLAMA

Mitsubishi Pajero Limited Edition Mitsubishi Pajero Limited Edition

Ogromne możliwości w terenie dają znakomite parametry – 700 mm głębokości brodzenia, 45-stopniowy kąt pochylenia, 35-stopniowa zdolność wspinania czy 34,5-stopniowy kąt natarcia.

Mitsubishi Pajero może też holować przyczepy o masie 3500 kg. Na liście standardowego wyposażenia Mitsubishi Pajero znajdują się światła dzienne LED, automatyczna klimatyzacja, skórzana tapicerka siedzeń wraz z pokrytą skórą kierownicą i gałką zmiany biegów, tempomat i zestaw Bluetooth ze sterowaniem w kierownicy, podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera, kamera cofania, elektrycznie sterowane okno dachowe oraz zestaw audio Rockford Fosgate.

REKLAMA

REKLAMA

Mitsubishi Pajero Limited Edition Mitsubishi Pajero Limited Edition

Limitowana seria modelu Mitsubishi Pajero wyróżnia się emblematami na masce i tylnej klapie pojazdu a także nakładkami progowymi z przodu z i tyłu auta. Wersja Limited Edition Tech oferuje dodatkowo stację multimedialną Alpine ILX-702D. Specjalne wersje kosztują odpowiednio 229 990 zł i 234 990 zł.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 229 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij