[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

Mitsubishi Pajero Limited Edition w Polsce

W polskich salonach marki Mitsubishi zadebiutowała właśnie specjalna wersja Limited Edition kultowego modelu Pajero.

Mitsubishi Pajero Limited Edition Mitsubishi Pajero Limited Edition

Mitsubishi Pajero to samochód terenowy z prawdziwego zdarzenia, od lat budujący swoją pozycję w świecie off-roadu. Zyskał swoją sławę między innymi dzięki sukcesom w najtrudniejszym terenowym maratonie świata - rajdzie Dakar.

Możliwości terenowe nie oznaczają tu rezygnacji z komfortu, a niezawodność samochodu potwierdzają wyniki rankingów. Solidna konstrukcja Mitsubishi Pajero oparta jest na ramie zintegrowanej z nadwoziem.

REKLAMA

Mitsubishi Pajero Limited Edition Mitsubishi Pajero Limited Edition

Do napędu auta służy mocny i oszczędny silnik Diesla z turbodoładowaniem, który z pojemności 3,2 litra wyciska moc 190 KM. Napęd przekazywany jest na cztery koła za pomocą systemu Super Select 4WD z blokadą tylnego mechanizmu różnicowego.

Z silnikiem współpracuje automatyczna, pięciobiegowa skrzynia biegów INVECS-II (Innovative Vehicles Electronic Control System) z sekwencyjnym trybem "Sport Mode", która dopasowuje się do stylu prowadzenia kierowcy i dobiera przełożenia odpowiednio do zapamiętanych danych.

Mitsubishi Pajero Limited Edition Mitsubishi Pajero Limited Edition

Ogromne możliwości w terenie dają znakomite parametry – 700 mm głębokości brodzenia, 45-stopniowy kąt pochylenia, 35-stopniowa zdolność wspinania czy 34,5-stopniowy kąt natarcia.

Mitsubishi Pajero może też holować przyczepy o masie 3500 kg. Na liście standardowego wyposażenia Mitsubishi Pajero znajdują się światła dzienne LED, automatyczna klimatyzacja, skórzana tapicerka siedzeń wraz z pokrytą skórą kierownicą i gałką zmiany biegów, tempomat i zestaw Bluetooth ze sterowaniem w kierownicy, podgrzewane siedzenia kierowcy i pasażera, kamera cofania, elektrycznie sterowane okno dachowe oraz zestaw audio Rockford Fosgate.

Mitsubishi Pajero Limited Edition Mitsubishi Pajero Limited Edition

Limitowana seria modelu Mitsubishi Pajero wyróżnia się emblematami na masce i tylnej klapie pojazdu a także nakładkami progowymi z przodu z i tyłu auta. Wersja Limited Edition Tech oferuje dodatkowo stację multimedialną Alpine ILX-702D. Specjalne wersje kosztują odpowiednio 229 990 zł i 234 990 zł.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 229 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij