[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Mitsubishi Space Star znów w Polsce

Podczas targów Poznań Motor Show będziemy świadkami powrotu do polskiej oferty modelu Mitsubishi Space Star. Co jeszcze pokaże Mitsubishi?

Mitsubishi Space Star 2018 Mitsubishi Space Star 2018

Nowe Mitsubishi Space Star 2018 ma nowy projekt przedniej i tylnej części nadwozia. Modyfikacje objęły także charakterystykę układu kierowniczego i zawieszenia oraz wnętrze pojazdu.

Oprócz poprawy jakości materiałów i wykonania, dodano również nowe funkcje i elementy wyposażenia m.in. biksenonowe reflektory przednie, podgrzewane przednie siedzenia, system bezkluczykowy oraz nowe kolory nadwozia.

REKLAMA

Mitsubishi Space Star 2018 Mitsubishi Space Star 2018

Wnętrze modelu Space Star 2018 przeznaczone jest dla pięciu osób. Auto cechuje przy tym dobra zwrotność i łatwość manewrowania, przy promieniu zawracania wynoszącemu zaledwie 4,6 metra.

Do napędu modelu Mitsubishi Space Star 2018 służą 2 aluminiowe, 3-cylindrowe, 12-zaworowe silniki benzynowe z systemem zmiennych faz rozrządu o pojemności 1 litra i mocy 71 KM oraz 1.2 litra o mocy 80 KM.

Jednostki te współpracują z 5-biegową manualną skrzynią biegów lub automatyczną, bezstopniową przekładnią INVECS-III CVT (silnik 1.2 l). Producent obiecuje przy tym spalanie średnie na poziomie 4,1 litra na 100 km.

REKLAMA

Mitsubishi Space Star 2018 Mitsubishi Space Star 2018

Nad bezpieczeństwem nowego Mitsubishi Space Star czuwa opatentowana przez MMC struktura nadwozia RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) oraz sześć poduszek powietrznych, w tym poduszki boczne i kurtyny powietrzne.

Oferowane w standardowym wyposażeniu są także systemy stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji ASC i TCL, system ABS z elektronicznym rozdziałem siły hamowania EBD, układ wspomagania nagłego hamowania BA i ostrzegania o nagłym hamowaniu ESS oraz system wspomagania ruszania pod górę HSA.

Nowe Mitsubishi Space Star ma przekonywać także niskimi kosztami eksploatacji, 5-letnią gwarancją i bogatym wyposażeniem w połączeniu z promocyjnym cennikiem, który zaczyna się od 39 990 zł.

REKLAMA

Mitsubishi Space Star 2018 Mitsubishi Space Star 2018

Więcej szczegółów na temat wszystkich premier Mitsubishi zostanie opublikowanych już w dzień prasowy wystawy - 5 kwietnia.

Wystawa Poznań Motor Show (5-8.04.18) będzie miejscem debiutu nowego modelu Mitsubishi Space Star 2018 oraz modeli Outlander 2018 z systemem SDA i ASX 2018 w wersji Blue Edition. Po raz pierwszy także szeroka publiczność wystawy będzie miała okazję, by zapoznać się z modelem Eclipse Cross.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij