Mitsubishi na Poznań Motor Show 2016

Na stoisku Mitsubishi Motors w stolicy Wielkopolski będzie można podziwiać nowego pickupa oraz Outlandera PHEV. Jednak rola głównej gwiazdy japońskiej marki przypadła bohaterowi tegorocznych targów w Genewie.

Mitsubishi
Mitsubishi eX Concept

W Poznaniu odwiedzający będą mogli zobaczyć pełną gamę modelową nowego pickupa L200. Wraz z piątą generacją Mitsubishi połączyło samochód do pracy w terenie z właściwościami i komfortem auta osobowego. Stoisko uatrakcyjni specjalny egzemplarz L200 Monster. Projekt został stworzony przy pomocy Rafała Martona, wielokrotnego uczestnika rajdu Dakar i byłego pilota Adama Małysza.

Mitsubishi L200 Monster wyróżniają dodatkwe akcesoria offroadowe oraz żółto-czarne nadwozie. Samochód posiada wyczynowe sprężyny i amortyzatory, które pozwoliły zwiększyć prześwit L200 o 4 cm. Do to zamontowano komplet stalowych osłon silnika, skrzyni biegów oraz reduktora o grubości 5 mm. Gdy auto utknie w grząskiej glebie z pomocą przyjdzie nam zamontowana wyciągarka Superwinch Tiger Shark 9500 z liną syntetyczną i ślizgiem oraz płytą montażową.

Główną atrakcją stoiska Mitsubishi na Poznań Motor Show będzie model Mitsubishi eX Concept, który swoją premierę miał na początku marca, na targach w Genewie. Auto jest studyjną wizją kompaktowego SUV-a, w którym zastosowano napęd elektryczny, pozwalający pokonać maksymalnie 400 km. Oprócz głównej gwiazdy Mitsubishi zaprezentuje również Mitsubishi Outlander PHEV w nowym wydaniu.

Targi Poznań Motor Show 2016 odbędą się w dniach 31 marca - 3 kwietnia. Sprawdź pozostałe nowości nadchodzącej imprezy.

REKLAMA