[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mitsubishi na Poznań Motor Show 2016

Na stoisku Mitsubishi Motors w stolicy Wielkopolski będzie można podziwiać nowego pickupa oraz Outlandera PHEV. Jednak rola głównej gwiazdy japońskiej marki przypadła bohaterowi tegorocznych targów w Genewie.

Mitsubishi eX Concept

W Poznaniu odwiedzający będą mogli zobaczyć pełną gamę modelową nowego pickupa L200. Wraz z piątą generacją Mitsubishi połączyło samochód do pracy w terenie z właściwościami i komfortem auta osobowego. Stoisko uatrakcyjni specjalny egzemplarz L200 Monster. Projekt został stworzony przy pomocy Rafała Martona, wielokrotnego uczestnika rajdu Dakar i byłego pilota Adama Małysza.

Mitsubishi L200 Monster wyróżniają dodatkwe akcesoria offroadowe oraz żółto-czarne nadwozie. Samochód posiada wyczynowe sprężyny i amortyzatory, które pozwoliły zwiększyć prześwit L200 o 4 cm. Do to zamontowano komplet stalowych osłon silnika, skrzyni biegów oraz reduktora o grubości 5 mm. Gdy auto utknie w grząskiej glebie z pomocą przyjdzie nam zamontowana wyciągarka Superwinch Tiger Shark 9500 z liną syntetyczną i ślizgiem oraz płytą montażową.

REKLAMA

Główną atrakcją stoiska Mitsubishi na Poznań Motor Show będzie model Mitsubishi eX Concept, który swoją premierę miał na początku marca, na targach w Genewie. Auto jest studyjną wizją kompaktowego SUV-a, w którym zastosowano napęd elektryczny, pozwalający pokonać maksymalnie 400 km. Oprócz głównej gwiazdy Mitsubishi zaprezentuje również Mitsubishi Outlander PHEV w nowym wydaniu.

Targi Poznań Motor Show 2016 odbędą się w dniach 31 marca - 3 kwietnia. Sprawdź pozostałe nowości nadchodzącej imprezy.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij