[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mitsubishi podejrzane o fałszowanie emisjami spalin

Czy Mitsubishi idzie śladem VW? Tego na razie nie można powiedzieć, ale pojawiły się informacje o fałszowaniu przez japońską markę wartości spalania.

Mitsubishi Outlander PHEV Concept-S

Szósty pod względem wielkości producent samochodów z Japonii, stwierdził na razie, że „jego pojazdy nie zdały części testów zużycia paliwa”. Można to interpretować jako rozbieżność pomiędzy deklarowanymi wartościami, podawanymi przez producenta, a realnymi danymi.

W oficjalnym oświadczeniu, Mitsubishi poinformowało, że sprawa dotyczy rzekomo 625 tys. samochodów, głównie sprzedawanych w Japonii. Nieścisłości wykrył Nissan, dla którego Mitsubishi produkuje model eK. To właśnie tutaj zaczęły się podejrzenia.

REKLAMA

Po wyjściu sprawy na jaw, wartość japońskiej marki na giełdzie drastycznie spadła. W zasadzie to największy spadek od ponad dekady. Rynkowa wartość firmy w jeden dzień spadła o 1,2 mld dolarów.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij