Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mitsubishi zaczyna prace nad nowym Lancerem

Choć Mitsubishi podobno rozpoczęło już prace nad nowym Lancerem, to wciąż poszukują partnera, który razem z nim zbudowałby następną generację modelu. 

Jeden z przedstawicieli Północnoamerykańskiego oddziału Mitsubishi potwierdził, że firma pracuje już nad nową generacją Lancera, który w obecnej formie jest z nami już od 7 lat. Jak dodaje, Mitsubishi wciąż poszukuje marki-partnera, przy pomocy której Japończycy mogliby opracować i skonstruować nowy model.

Inżynierowie Mitsubishi nie mogli jednak czekać wiecznie i już od jakiegoś czasu sami prowadzą jakieś prace nad projektem. Gdyby rozmowy z potencjalnym partnerem skończyły się fiaskiem, oznaczałoby to, że producent byłby kolejny rok „w plecy” z pracami nad nowym Lancerem. Przedstawiciele japońskiej marki nie zdradzają który producent miałby być tym partnerem, ale mówi się, że mógłby to być inny azjatycki koncern, a konkretnie Nissan.

Niestety, nowy Lancer to wciąż odległa perspektywa. Nawet jeśli rozmowy z przyszłym partnerem szczęśliwie zakończyłyby się przed końcem tego roku, to i tak na nowy model przyjdzie nam czekać od 18 miesięcy do nawet dwóch lat. Trzymamy kciuki i nie możemy się doczekać następnego Evo XI. 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Pomimo że Mitsubishi wciąż szuka partnera do budowy nowego Lancera, prace nad nim już trwają. W wersji optymistycznej, następna generacja Lancera nadjedzie za 2 lata.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Mitsubishi-zaczyna-prace-nad-nowym-Lancerem,19964,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-06-11 15:19:26
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij